Spaanse Waterhond

6 reacties

Judith & Sam & Roos

21 augustus 2009, 18:31

Hallo allemaal!

Ik zou graag eens willen weten van eigenaars van spaanse waterhonden hoe het ras bevalt, wat zijn karaktereigenschappen precies zijn (klopt de ras omschrijving?), zijn ze sociaal naar andere honden toe, wat is het grootste probleem / moeilijkste met deze honden enz?

Wat zijn jullie ervaringen met dit ras?

Sinds ik er vier jaar geleden eentje heb gezien, blijft hij steeds in mijn gedachten. Dus ik dacht, ik schakel jullie eens in om meer te weten te komen.

Alvast bedankt! :-D
Groetjes Judith

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spaanse Waterhond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 augustus 2009, 18:46 3 doggies

Blijkbaar heeft niemand dat ras hier... Ik denk sociaal naar andere honden toe grotendeels opvoeding zal zijn... :-)

Judith & Sam & Roos schreef het onderwerp

31 augustus 2009, 14:05

Hoi Angela en Anja,

bedankt voor jullie reacties! Ik was even op vakantie, vandaar dat ik pas zo laat reageer!
O-)
groetjes Judith

Esther

31 augustus 2009, 14:13 3 doggies

Hoi Judith,

zou even onder baasjes bij Cynthia gaan kijken, volgens mij heeft zij een spaanse waterhond.

Gr. Esther

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

31 augustus 2009, 16:10 3 doggies

jajajaja, ik zat te slapen, ik lees zo vaak andere topics.
Spaanse WAterhond alles wat je wilt weten kan je vinden bij Kennel Del Alto Norte, ze hebben zich ook hier als fokker aangemeld,
ik kan e rniets aan toevoegen,
het is een geweldig ras, erg aanhankelijk, sociaal,
Die van ons is nu ruim 10 maanden, en ze kan erg veel leren,

stuur anders even een PBtje
Groet, Cynthia

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spaanse Waterhond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^