roy (gast)
Wanneer begint de nieuwe fotowedstrijd
Wanneer begint de nieuwe fotowedstrijd
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "fotowedstrijd" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
die verschijnt wel 
de winnaar van de fotowedstrijd stuurt een thema door naar de mods ofzo
uiteindelijk wordt het aangemaakt volgens mij en dan melden ze hier op het forum wat het nieuwe thema is
maar je kan alleen meedoen als je een account hebt 
Was niet ingelogd 
Ben altijd ongeduldig na de fotowedstrijd toe......
dus begin dan te morren in de hoop een deadline te krijgen 
En komt de wedstrijd er alweer aan???
gauw...
Ja hier ook:P
ik forum al zolang mee maar weet nog steeds niet hoe of waar je eraan kan meedoen.
ondanks mijn rood geverfd haar ben ik van naturel blond
ik ben ook al een tijd aan het wachten!!!
Nou Nadine dat is me helemaal wat moois dat jij nog niet weet hoe dat gaat.Als er een fotowedstrijd begint wordt het vermeld als topic.Dan kan je zien op hp dus op de hoofdpagina, foto,s die geplaatst zijn gewoon voor je profiel maar daaronder staan geplaatste wedstrijdfoto,s ,klik je erop één dan ga je al naar de wedstrijd en daar kan je gewoon kijken wat het onderwerp is en zoek je in je eigen foto,s of er een mooie foto is die je wil plaatsen,zo simpel is dat.
Bedankt voor de uitleg
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "fotowedstrijd" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.