Kat krabbelde mijn puppy

1 reactie

Different.Sztyle

21 augustus 2009, 00:24


Hallo allemaal,

Ik ging net mijn puppy uitlaten bij zo een grote park/uitlaatplaats waar je hond gewoon los mag.
Normaal gesproken luisterd hij goed en rent nooit zomaar weg en in het donker al helemaal niet, dus heb ik hem maar lekker los gelaten.

Maar toen zag me puppy een kat die naar hem stond te kijken en ja hoor daar gebeurde het,
mijn hond rende meteen op die kat af en kreeg een krabbel in zijn gezicht.
Nu is mijn vraag...
Moet ik er wat aan doen aan die wond dus of moet ik het gewoon hierbij laten??
is er kans dat er daar door een ziekte kan komen ofzo.

Alvast bedankt allemaal.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kat krabbelde mijn puppy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marianne v. B.

21 augustus 2009, 00:33

Het ligt er maar helemaal aan "hoe erg" het wondje is. Ik zou het in ieder geval even schoonmaken met afgekoeld gekookt water. Als je Betadinezalf in huis hebt, kun je daar een beetje van op het wondje aanbrengen.

Als het een groter/dieper wondje is zou ik morgenochtend voor alle zekerheid even naar de dierenarts bellen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kat krabbelde mijn puppy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^