Sorry, ben hier nieuw, maar als je hondje een voedselallergie heeft, kan je ook vegetarische voeding kiezen.
De hond van onze zoon heeft erg lang gesukkeld met een allergie. Krzbde zich de huid en de oren aan stukken elke keer als hij kant en klaar voeding of iets anders kreeg.
Omdat wij al jààren in de honden zitten en ook voedingsleer en genetica en psychologie hebben bijgedaan heb ik tenslotte een afspraak geregeld bij homeopaat/dierenarts Spiertz in Geleen.
Na onderzoek werd er besloten van haar op rijst, verse groenten en tofu te zetten met vitaminepreparaat.
Ze heeft er zo'n 8 maanden op geleefd, tot hij ons opbelde in paniek en zei dat ze niet meer wou eten, heb dan de dierenarts gebeld en die gaf groen licht om voedingen beginnen te testen.
Ben dan op zoek gegaan naar hypo allergische en vegetarische hondenvoeding. In deze categorie heb ik 3 voedingen gevonden, 2 van Denkadog en 1 van Technical.
Heb Technical uitgekozen en wonder o wonder, ze is er goed mee. Geen gekrab meer, ze eet het graag.
De stakkerd is van haar lijdensweg verlost.
Als snoepje heeft ze zo'n vegtaische tandenbordsteltjes of kalfshoefjes.
Wat de struisvogel betreft, moet wel vermelden dat dit wel "straffer vlees" is. Zoals veulen of duif.
Maar in België vind je dit in de Makro of bij Colruyt.
Grtjs
LLuna