spelen

4 reacties

debbie

4 oktober 2012, 13:34

hoi
ten eerste wil ik even zeggen hoe gigantish trots ik ben op onze lieve pupsel kaycha, ze is 8.5 week en begint al echt goed te luisteren bv naar der naam ,zit,kom dat gaat echt prima en het zindelijk worden ja ach dat duurt nou eenmaal soms effe . maar nu mijn vraag

ze speelt heel graag met mijn malthezer van 3 jaar die het trouwens ook super gaaf vind ik weet alleen niet of het te ruw gaat kaycha bijt echt giga in de poten van ginger  ginger ook wel terug en nee ik hoor geen gepiep ofiets alleen speel geluiden staartjes hoog en oortjes slap en hoog dus speels maar tot hoever kan ik dit toe laten .je hoort namelijk ook wel wat gegrom als ze bv een speeltje tegelijk in hun bekkies hebben en er samen mee rennen

als ze effe gespeelt hebben geef ik kaycha altijd wel verplicht rust dan stort ze ook letterlijk in slaap in der bensch met deurtje open

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

soraya

4 oktober 2012, 13:44

Zolang het spel gelijk op gaat en er niet de hele tijd dezelfde hond onderop ligt of steeds wordt getorpedeerd, is er niks aan de hand.

Let wel op dat ze voldoende rust krijgen van elkaar,ik zou ze niet langer laten 'spelen'dan 5 tot 10 minuten.Dan weer een grote pauze in lassen.

simone

4 oktober 2012, 14:08

gaat dit over de zelfde hond als in je toppic over die ladder????
8,5 week is ze toch..........
gewoon vast houden op straat want ze kan nog niet goed luisteren

en puppys owwwwwww ik vindt ze zo leuk!
ze proberen van alles uit
zolang dat andere hondje er niks aan doet lekker laten spelen
8,5 is nog niks
en genoeg rust

veel plezier met je puppy
grotjes simone & mike

simone

4 oktober 2012, 14:17

fout gelezen het ging niet over je pup in dat andere forum O-)

debbie schreef het onderwerp

gewijzigd 4 oktober 2012, 15:32

hahahah idd simone gaat in dit geval om beide en de andere topic ging over ginger van 3 jaar

en idd ik geef ze echt zeker als ze 10 minuten spelen weer voldoende rust wat ik al shreef de kleine stort dan ook echt als een blok in slaap hihihi

tnx voor jullie reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^