ah deze weet ik
.. ik hoop dat ik je hiermee kan helpen.
(Wat ik nu zeg, staat ook in het bijgevoegde filmpje alleen wat vertaald, omdat zijn uitleg perfect is)
Honden eten al heel lang poep, en hoewel het voor ons ontzettend vies lijkt, doen honden dit al heel lang, gezien hun poep uit vezels, grassen en granen bestaat (naast wat vlees), honden zijn geen carnivoren eigenlijk maar omnivoren (alles eters)
Ik heb het probleem wel vaker gehad in het evrleden bij mijn honden .En heb het altijd op dezelfde manier opgelost.
Helaas zul je dit probleem vlakbij de bron moeten aanpakken. En met vlakbij de bron, uiteraard dat je het probleem kan aanpakken als je met de hond vlakbij een mooie grote tropische hoop bruine klei staat om het even netjes te houden 
Zorg dat je iets van vervanging hebt wat je de hond kan aanbieden. Cesar Millan heeft het ook eens behandeld en op dezelfde manier en hij gebruikte daarbij een banaan. Wat (zolang niet overvloedig) een hele goede vervanging is.
Laat de hond eerst goed ruiken aan de vervanging... weet dat neus gebruiken ontzettend belangrijk is. Affijn, eenmaal in de buurt van poep, zorg dat de hond de vervanging goed ruikt, als de aandacht van de hond naar de poep op dat moment gaat, corrigeren en gelijk daarna een beetje banaan of iets anders wat een goede vervanging is geven. Herhaal dit om aan te geven dat het beter is om dat te geven dan iets wat "Al eens gegeten is" 
Op een gegeven moment merk je dat de hond wegstapt of de interesse verliest. en dat meteen weer belonen.
Heb het voorbeeld filmpje van Cesar Millan even bijgevoegd. Vind het een super methode, die ik ooit van een puppy cursus heb meegekregen in Leerdam. Was blij verrast toen ook dat deze methode dus ook door de bekende honden experts gebruikt wordt!