Hondenlosloop bos/hei Apeldoorn

6 reacties

lia

18 augustus 2009, 22:24

Hoi,

Vandaag ben ik een dagje naar Apeldoorn geweest naar mijn schoondochter. Om 4 uur kwam mijn zoon Michael thuis uit zijn werk en hebben we heerlijk gekletst en gegeten.

Voor die tijd zijn Hanneke, Robin, ik zei de gek en Simba naar een bos gegaan vlakbij Apeldoorn.
Daar is een soort picknickruimte maar daaraan grenzend ook een losloopgebied voor honden.
Dit is geheel omheind, zodat de honden niet naar de wegen kunnen rennen.

Het is echt een prachtig stuk, volop met hei die in bloei stond.
Het was niet al te druk, en was heerlijk wandelen.
We kwamen een aantal honden tegen en Simba reageerde prima. Ik was er een beetje bang voor, omdat hij van de zomer een paar keer door dezelfde hond gepakt is.

Hij was niet gewond maar zeer diep onder de indruk.
Ja wat wil je als je als puppy zijnde gewoon wilt spelen en dan gebeurt zoiets.


We kwamen op een gegeven moment een vrouw tegen met een roedel van 4 honden. Die kwamen op Simba af en ik had zoiets van: Lia gewoon laten gaan (ik zag dat Simba het heel eng vond)
Al met een paar seconden had hij door dat deze roedel gewoon kwam ruiken en er leuk mee gespeeld kon worden.

Het was dus een zeer geslaagde middag met volop socialisatiemomenten voor Simba.

Hij snapte er alleen niets van dat de katten van Michael en Hanneke niet met hem wilde spelen, dat doen ze hier thuis toch ook?

En ja nou de naam van dat losloopgebied, het was iets van Lees(e)
Ik kan er wel achter komen hoor, ff de kids bellen, maar misschien dat iemand van jullie daar ook wel eens loopt.

Groetjes Lia

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondenlosloop bos/hei Apeldoorn" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

caro en de teckels

18 augustus 2009, 22:31 3 doggies

lia ,
je heb in iedergeval een onvergetelijke middag ge had
en een hoop plezier met zijn allen leuk hoor het zijn van die kliene dingen die hem het doen en de hond
heeft lekker kunnen ravotten plezier voor allemaal :-D

Hetty & Skipper

18 augustus 2009, 22:40 3 doggies

Super Lia. Ben trots op Simba!!!

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 22:41 3 doggies

Het Leesten is dat, met de Natte Neuzen Route. Is een mooi gebied ja!! Fijn dat de hondjes het naar hun zin hebben gehad!! :-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

18 augustus 2009, 22:43 3 doggies

dat is heerlijk een los loop gebied, en helemaal omheind. dat moet meer gedaan worden.

en goed dat je je angst hebt overwonnen, altijd heel eng, zeker als je hondje al eens belaagd is. ik heb makkelijk praten , bamse is zo groot dus die doen ze nooit wat. en als ze bamse pakken, dan hebben ze alleen een bek vol haar en een paar gebroken tanden van bamse dr vrouwtje, want ik laat natuurlijk niet bamse bijten door anderen honden, maar zo,n ukkepuk is meestal de kleinste. goed van je hoor.

.

18 augustus 2009, 23:22 3 doggies

Wat lekker zeg zo'n omheind stuk hei.Fijn dat ze dat daar hebben.
Mooi ook dat Simba een positieve ervaring erbij heeft van die honden.

Groetjes Marianne

Ralph, Bo en Dex

19 augustus 2009, 08:05 3 doggies

Ik woon zelf in Apeldoorn dus kom geregeld op het leesten. Het kan er soms (vooral zondagmiddag) ook behoorlijk druk zijn dan vind ik het iets minder, maar op wat rustiger momenten (door de week) is het erg leuk daar. Ik ga meestal ’s ochtends vroeg op mijn vrije dagen, dan is het ook erg mooi daar en Bo kan lekker achter de konijnen aan hollen ;-) Dat is gelukkig het voordeel dat het echt goed omheind is en je hond er echt niet zomaar uit kan. Vervolgens ga ik vaak achter het omheinde stuk nog even het bos in, altijd erg leuk om daar met de hond te gaan wandelen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondenlosloop bos/hei Apeldoorn" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^