Spike en Matchy...

88 reacties · pagina 1 van 3

Anita

18 augustus 2009, 20:52

We zijn er weer! Wat een rit zeg!
Om half 10 vertrokken en om kwart over 7 weer thuis...
We hebben een goede reis gehad. Matchy was heel lief en best rustig in de auto. Ik kreeg al de eerste kusjes en ze genoot van de aandacht! ; - ) Ze ging er goed voor liggen zodat ik haar buikje kon aaien. Hier enkele foto's, meer foto's en filmpjes volgen. In de auto:

Het lijkt te mooi om waar te zijn, ze zijn nu helemaal dol op elkaar, spelen en nog eens spelen. De ontmoeting ging ook al goed, lekker gewandeld... We moeten het spelen echt afremmen. De nekken waren helemaal nat en ze zijn beiden moe. Ik ben helemaal moe dus ik weet niet meer wat te schrijven. Stel gerust vragen, dan beantwoord ik ze morgen. Enkele foto's thuis met Spike:


Groetjes, Anita, Spike en Matchy. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spike en Matchy..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hetty & Skipper

18 augustus 2009, 20:55

Helemaal super!!! Ziet er zo leuk uit!

Groetjes Hetty

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 20:57

Geweldig zeg, wat fijn dat het zo goed gaat tussen jullie honden... Prachtige foto's!! :-)

Liesbeth/Skinny

18 augustus 2009, 20:59

vragen heb ik nog niet,maar ziet er prachtig uit die 2
straks maar lekker slapen
gr liesbeth

Liesbeth

18 augustus 2009, 20:59

Oh, Anita, wat ziet dat er goed uit. Wat leuk. Ik vind het het wel heel bijzonder dat Spike er zo op reageert. Ik kijk even op het forum en voila daar zijn ze.

Grappig, leuk dat je je eerste foto's er gelijk op hebt gezet.

Anita rust maar lekker uit, hij is er, veel plezier alle 4

:-D ;-)

Liesbeth

18 augustus 2009, 21:01

jij schrijft over haar, is een vrouwtje dus, Matchy lijkt bijna net zo groot als Spike? Ja?

:-)

Tien en Buddy

18 augustus 2009, 21:02

Wat ziet dat er leuk uit samen zo!!
Wat een lange dag voor jullie, kan me voorstellen dat je moe bent! Rust maar lekker uit en geniet lekker!

Liefs Tien

Rhianne + Falkor & Joy

18 augustus 2009, 21:03

Hele leuke foto's Anita!:-D
Ben blij dat het tot nu toe goed gaat en hopen dat het zo blijft. Jullie zullen vast een fijn thuis voor Matchy zijn.
Geniet ervan en benieuwd naar de andere foto's:-D O-)

Zal wel een drukte worden nu bij jullie thuis.

Liefs,

Anita schreef het onderwerp

18 augustus 2009, 21:15

Leuke reacties hoor! Bedankt!!
Liesbeth- Spike is (denken we) iets hoger dan haar, en hij is 49 cm. Matchy is een spring in het veld, zoals het hoort op deze leeftijd, dus toen ze even naast elkaar liepen keken we ff. Nu liggen ze beiden te pitten, ff rust in de tent! ; - )
Verder laten we haar eerst ff lekker acclimatiseren en kijken we morgen wel verder. Nog enkele foto;s voor de liefhebbers...
De rest van de foto's is niet veel soeps...zelfs de sport-instelling van mijn camera kan hun tempo niet aan! :-D :-D

Groetjes!

.

18 augustus 2009, 21:15

Wat een prachtige kop ,lieve kop heeft ze. En die ogen...prachtig,wat een zachtheid.Geweldig dat het zo klikt tussen ze.

Kan me helemaal voorstellen dat je helemaal op bent zeg.Hopen dat je vanacht beter slaapt dan de afgelopen nacht.

Groetjes en genietse van je nieuwe leefgenootje.

Marianne

joke&taat

18 augustus 2009, 21:24

He anita
Inderdaad jo wat een reis fijn dat het zo goed gaat samen
Leuke foto,s hoor
liefs joke

lia

18 augustus 2009, 21:25

Hey Anita,

Ziet er echt super uit joh die 2 van je!

Je mag wel heel trots zijn op Spike, een vreemde in zijn huis en direkt zo sociaal naar Matchy toe.

Ik heb ook inderdaad het idee dat Spike iets groter is
dan Matchy.

Maar ik hoop wel voor je dat je aankomende nacht een hele goeie lange tijd kan slapen. Heb je wel verdiend nu toch?

Groetjes Lia

Liesbeth

18 augustus 2009, 21:41

Kan Spike die drukke tante wel bijbenen :-)

Wat gek moet het zijn ineens 2 honden over de vloer.
Ik neem er een pup bij, maar jullie hebben ineens 2 volwassen honden en die zien er goed uit....... :-D

Anita schreef het onderwerp

18 augustus 2009, 21:50

Spike vind het heel leuk en dat hadden wij niet verwacht...
Wel dat hij wat zou "opleven", maar zo speels meteen al, zoveel plezier...echt te gek! :-D
Ik kan het niet laten om nog ff een filmpje te plaatsen. :-D

Groetjes, Anita.

Sam

18 augustus 2009, 21:54

Leuk! Sorry dat is het vraag, alleen wat voor ras is Matchy?

Anoniem (gast)

18 augustus 2009, 21:56

Geweldig Anita,

Wat heerlijk dat het klikt, kan me voorstellen dat je op bent maar nog meer dat je het toch met ons wil delen, bedankt voor de leuke foto's en het filmpje

Grts, Annie

Dobrygoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 21:56

Wat een leuke hond is Matchy!

Leuke foto s en leuk filmpje.


Fijn dat het al zo goed gaat, lekker slapen voor zometeen jullie allemaal :-) ben benieuwd hoe de eerste nacht gaat, slapen ze apart of samen?

Ellen

18 augustus 2009, 21:59

Wat geweldig zeg! Wat zul je een warm gevoel van binnen hebben als je die 2 kanjers zo samen zit spelen. Fijn dat het zo goed gaat, je ziet Spike's staart ook steeds kwispelen :-D .

Volgens mij is Mitchy een schat van een hond en ga je heel veel plezier aan haar beleven! Samen met Spike en je man natuurlijk!

Welterusten voor straks, dat wordt me een gesnurk bij jullie! :-D :-D

Groetjes Ellen.

Annie

18 augustus 2009, 22:01

Anoniem was ik dus, na een update was in niet meer ingelogd

Grts, Annie

Haike & Acha

18 augustus 2009, 22:08

geweldig zeg! zo goed al overeen komen, die twee worden twee maatjes! En spike zal er zo niet op verouderen..

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 22:18

Mooi filmpje, heerlijk als ze samen kunnen spelen!

caro en de teckels

18 augustus 2009, 22:21

wat een ennig stel zeg samen zo grappig leuk hoor
die twee ;-)
leuk filmpje erbij :-D

caro en de teckels

18 augustus 2009, 22:21

wat een ennig stel zeg samen zo grappig leuk hoor
die twee ;-)
leuk filmpje erbij :-D

lindsay

18 augustus 2009, 23:10

Wat leuk om zien , ze heeft het daar geweldig naar haar zin en spike ook zo te zien ben echt blij voor jullie allemaal dat het zo goed gaat.

Liesbeth

18 augustus 2009, 23:14

nou ze kunnen elkaar aan zo te zien. Waar slapen de honden nu, in een ruimte of apart?

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 23:19

Oow Anita wat een leuk stel zo saampjes.
Heerlijk dat het zo goed gaat en dat matchy het meteen zo goed doet.
Heb jij geluk dat Spike in zo'n super conditie is anders had hij echt af moeten zien.
Hoop nog vele leuke foto's en verhalen te zien en te lezen.
Ben benieuwd hoe het vannacht gaat met ze.

gr liesbeth,turbo en Luna

joke&taat

19 augustus 2009, 08:09

Hoi anita
Nou op het filmpje te zien hebben ze plezier voor tien
Leuk hoor dat het zo goed klikt
Hoe is de nacht gegaan ook een beetje goed
liefs joke ;-)

Esther B

19 augustus 2009, 08:31

hardstikke leuk zo samen zeg... ;-) wat fijn dat het zo goed gaat...

Anita schreef het onderwerp

19 augustus 2009, 08:33

Zo, daar ben ik weer! :-D
Sam- Matchy is een kruising Golden Retriever met een jachthond, we houden het nu nog ff op en Duitse Staander Draadhaar.
Ik heb vannacht beneden geslapen en Spike en Matchy waren beiden vrij om zich te bewegen in de woonkamer en dat ging prima. Om half 3 ff naar buiten geweest en daarna lekker doorgeslapen. Ronald heeft net met haar gewandeld en ik ben
met Spike met de fiets weggeweest. De nieuwe fietskar erachter is ook prima en zo kon Spike er vast aan wennen om ernaast te lopen. Net heeft Matchy me al uitgedaagd door kort tegen mij
te blaffen en nu geeft ze de kamer nog eens een inspectie. :-)
Ze kwispelt heel veel en als wij staartjes hadden deden wij dat ook... :-D Tot zover even, ik moet Matchy in de gaten houden...

Groetjes, Anita.

Liesbeth

19 augustus 2009, 08:38

Anita klinkt allemaal heel goed. Fijn dat de blijdschap wederzijds is :-D :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spike en Matchy..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^