Rivka al weer een half jaar (Foto's)

21 reacties

Iris ~ Rivka & Talou

29 september 2012, 20:16

Mijn kleine meid is inmiddels al niet meer zo 'klein'.
Ze is de 6 maanden afgelopen maandag gepasseerd. Het puberen valt nog wel mee. Maar ze vind het dan ook geweldig loop om met mij te werken.

Vandaag was het heerlijk weer. En hier in de buurt midden in de woonwijk is een prachtig groot veld waar rivka en ik vaak te vinden zijn. Ze mag er dan wel niet los, maar met de lange lijn vind ze het ook wel best.
Ik heb de fotocamera gepakt en we zijn vertrokken. Rond een uur of 5 was het nog heerlijk wandelweer.
De 3 mooiste foto's van vandaag:





Dan doe ik ook nog maar even de foto's van afgelopen week erbij:





Mijn moeder besloot het bench kleed eens uit te kloppen. Had ze beter niet kunnen doen:


Zoals jullie zien is het niet meer die kleine pup van 4 maanden terug. Maar ik ben o zo blij met haar.

Vanmiddag waren rivka en ik even gaan zitten op een soort plateau. Rivka lag lekker dicht tegen me aan en ik had een glimlach van oor tot oor. Er liepen verschillende honden langs, maar rivka bleef lekker naast me liggen. Dat is toch echt wel waar ik jaren van heb gedroomd. Lekker met mn hond geniet van het zonnetje. Ik ben trots als een pauw. :-D
Helaas heb ik er geen foto van...

Rivka eerste dag thuis:

Rivka vandaag:


;-) ;-) ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rivka al weer een half jaar (Foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

annette & de boefjes

29 september 2012, 20:21 3 doggies

Wat een prachtige hond is Rivka aan het worden ;-) Geniet ervan, want ze zijn veel te snel groot :-D
Ik begrijp dat je heel trots op haar bent

Isha

29 september 2012, 20:22 3 doggies

Wow, Iris, wat een mooie dame is jouw Rivka! :-)

Waar komt ze vandaan, als ik vragen mag? :-)

Puck & Fenrir

29 september 2012, 20:23 3 doggies

Jeetje wat gaat het hard!! Maar wat een prachtige dame, daarmag je zeker trots op zijn! ;-)

Iris ~ Rivka & Talou schreef het onderwerp

29 september 2012, 20:25

" Wow, Iris, wat een mooie dame is jouw Rivka! :-)

Waar komt ze vandaan, als ik vragen mag? :-)

"


Ze komt van Lady Bo's Future.

Sophie & Beau

29 september 2012, 20:56 3 doggies

Wauw, zo groot dat ze al is :-D Mooie meid!

Ze kruipt precies wel graag overal op, haha. Of heb je haar dat geleerd?

Mimi

29 september 2012, 20:59 3 doggies

Wat is ze groot geworden. En je doet ook aan balans oefeningen?

Iris ~ Rivka & Talou schreef het onderwerp

29 september 2012, 21:04

Ik heb haar geleerd om op krukjes te staan. Zoals mijn profiel foto. Eerst met 2 pootjes en daarna ook de achterpoten op een krukje. Eerst lukte dat haar absoluut niet hoor. Ze moet echt nadenken en je ziet haar heel precies haar pootjes neerzetten.

En nu gaat ze op alles staan wat we tegen komen.
Kennelijk vond ze het erg leuk.

Ik ben nog aan het kijken voor een ander iets om balans oefeningen mee te doen. Want dit vind ze echt leuk om te doen.

Sophie & Beau

29 september 2012, 21:10 3 doggies

Leuk! Hoe heb je dat geleerd?

Iris ~ Rivka & Talou schreef het onderwerp

29 september 2012, 21:19

" Leuk! Hoe heb je dat geleerd? "


Het krukje op de grond gezet. Wat natuurlijk heel interessant was. Ze ging het onderzoeken en zette er per ongeluk een poot op. Gelijk geklikt. Dat gebeurde een paar keer en toen had ze door dat ze een klik en beloning kreeg als ze er een poot op zette. Toen ik wat langer wachtte met de klik zette ze er voor het gemak een 2e poot bij. Gelijk geklikt. Dat hebben ze al snel door.

Om haar met 4 pooten erop te krijgen was moeilijker. Ik begeleide haar recht naar de krukjes toen. Ze ging er gelijk met 2 poten op staan. Toen ging mijn hand met het snoepje wat verder naar voren, waardoor ze dus mee 'liep'. Zo stond ze er met 4 poten op. Weer klikken natuurlijk.

Duurt echt wel even voordat ze het door hebben. Later verbind je er een commando aan.

Hoop dat het duidelijk is

Sophie

30 september 2012, 13:16 3 doggies

Wat een plaatje is ze zeg!
En leuke oefening, goed idee. Moeten we hier ook maar eens proberen. :-D

Sanne

30 september 2012, 13:18 3 doggies

Knappe dame is het, ze wordt steeds mooier!

De mannen

30 september 2012, 14:03 3 doggies

Wat een knapperd is ze aan het worden zeg, ben benieuwd hoe ze eruit ziet als ze helemaal volgroeid is.

Pepijn & Otis

30 september 2012, 14:04 3 doggies

Mooie meid hoor! Ik hou van het Amerikaanse type. Prachtige honden vind ik het. ;-)

-

30 september 2012, 16:05 3 doggies

ze is idd heel erg sterk veranderd, maar nog steeds even prachtig;-)

Elke en haar bende!

30 september 2012, 20:30 3 doggies

Amai is het alweer een half jaar geleden? :o

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rivka al weer een half jaar (Foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^