De braafste? Welke?
Maar mocht het nou echt niet wennen die twee flexi's dan kan ik zoiets inderdaad eens proberen. Zou Karel dan om mijn middel doen denk ik. Moet ik alleen wel ff heupen kweken waar een riem op kan blijven hangen.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "En de oplossing is... die ellendige flexi!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.



Ik vind het knap hoor als je met 3 flexilijnen kunt lopen. Heb het ook weleens gedaan. Roy, Cinderella en Queenie alledrie tegelijk uitlaten. Ik heb me inderdaad geen moment verveeld, want ik liep voortdurend te hannessen om die lijnen uit elkaar te krijgen. Het was maar goed dat Queenie toen al doof begon te worden, want ik heb het hele eind lopen foeteren. Queenie dacht altijd dat er op haar gemopperd werd en dan deed ze niks meer. Dat was eens maar nooit meer, dus. 
Fijn toch dat ze er nu weer lol in hebben??
Ik heb een buikzak rond mijn middel waar de poepzakjes in zitten en er hangt dan een flexi aan voor de chihuahua. Die is met een brede koord zodat ik die kan vastpakken om hem terug te trekken als dat nodig is zonder brandwonden op te lopen
De andere twee heb ik dan elks in een hand. Ook verschillende kleuren zodat als ik in de knoop zit weet wie aan welke lijn hangt. Het went wel hoor!
Leila, is dit niets voor jou, omdat je zegt dat je kleine handen hebt?
http://www.natteneuzen.nl/products/LeashLocket-uitrolbare-hondenlijn.html
Is zeker fijn, Wilma!
@ Bertine: Dat zijn handige kleine dingetjes! Zag alleen wel dat ze maar tot 1,5 meter uitrollen. Maar wie weet vind ik wel ooit zoiets die wat langer uitrolt. Bedankt voor het meedenken!
Ik moet zeggen dat ik wel merk dat het echt een kwestie van wennen is. Ik heb net tijdens de wandeling meerdere keren de lijnen overgepakt zonder er bij na te denken. Pas later dacht ik: hé! Dat ging ineens makkelijk! Het is nu ook relatief rustig hier (voor een stad dan) dus ik liep ook een stuk relaxter. Dus het komt wel denk ik...
Ik loop hier ook met 2 flexilijnen (Al loopt Diesel vaker los dan aan de riem)
Heb ze dan ook aangeleerd.. Rover rechts, Diesel links.. Nooit in de knoop!
En ik heb dan nog wel een 7 meter lijn haha
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "En de oplossing is... die ellendige flexi!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.