Voor het eerst kvv!

5 reacties

Boudi & Nous Nous

26 september 2012, 20:27

Wow, of hij het de hele dag al door had... vanavond gaat het gebeuren! Dag dag brokken en nu echt vlees. Bij het ontdooien kwam Nous Nous al geregeld even snuffelen, en wat een enthousiaste ogen toen ik de kbb voor hem neerzette! Hij wist niet hoe snel ie het op moest eten... smullen! En na afloop een dikke lik in m'n gezicht als dank je wel! En nu ziet NN er al uren supergelukkig en voldaan uit! :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor het eerst kvv!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

zonnetje

26 september 2012, 20:29

Wat een geluk dattie het zo lekker vond!Super!

Nikki & Jet

26 september 2012, 20:31

Wat fijn he, dat ze er zo van genieten! :-D

Welke smaak heeft hij vanavond op?

Boudi & Nous Nous schreef het onderwerp

26 september 2012, 20:43

Ja super leuk, genieten! Vanavond had hij rund van Haakbarf, en ook de kip ligt al klaar. Vrijdag krijg ik allerlei smaken van Bandit, Darf en Carnibest. Dat wordt een groot feest...!

Sam en Lizzy

26 september 2012, 20:43

lizzy is sinds een week over, en loopt tegen de muur omhoog als ik haar etensbak neer ga zetten. zo enthausiast.


heeft nn geen hongergevoel meer? rammelen in de bakken dat tie meer wil?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor het eerst kvv!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^