Op 'kraamvisite' bij 2 nestjes van 5 & 6 wkn oud... (pas op, smelt waarschuwing ;-))

66 reacties · pagina 1 van 3

Gisteren ben ik op visite geweest bij een bevriende fokker van ons, tevens de eigenaren van de vader van onze Eevee (prachtige Ledger). Zij hebben op dit moment 2 nestjes liggen en we waren uitgenodigd om deze even in real life te komen bewonderen. Tja daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen... Het was een erg gezellige middag, had ze alweer een tijdje niet meer gezien en was sinds de dekking van Abby (voor het nestje van Eevee) ook niet meer bij ze langs geweest dus was erg leuk om alle honden ook weer een keer te zien en die kleintjes... Nou dat laat ik voor zichzelf spreken!


Groepsfoto’s


Een van de andere honden, pupje McGee wou ook graag de ren in


Ik met links naast mij de moeder van de kleine vent die ik op schoot heb en bij mij op schoot (rechts dus) Bilou het halfzusje van onze Eevee


Ook de andere moeder hield ons goed in de gaten hoor ;-)



Lekker stoeien


Het teefje dat de fokker waarschijnlijk zelf aanhoudt en mijn moeder met haar



Wij willen slapen… O-)


En nog wat filmpjes… :-)

Was genieten, heb een heerlijke middag gehad ;-)! Hopelijk genieten jullie op deze manier een beetje met me mee… ;-)

Mellow

21 september 2012, 22:00 3 doggies

Helemaal niet leuk, pupjes zijn écht niet leuk...











;-)


OOOOO, LIEF! ;-)

Liesbeth/Skinny

21 september 2012, 22:02 3 doggies

vind er ook niets aanO-)O-)O-)








ja heb genoten van de filmpjes en foto's;-)

Merp & Miep

21 september 2012, 22:03 3 doggies

Ik moet ze knuffelen q-q

.

21 september 2012, 22:09 3 doggies

heeft er iemand een dweil met een emmertje voor me ... ben gesmolten O-)

Wat ontzettend lief al die kleintjes ;-)

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

21 september 2012, 22:49

" Pup blijven leuk, dan zou je zelf weer de toko vol willen hebben met die kleintjes ;-) "


Oh ja, absoluut!

Mensen vroegen me nadien ook of het niet erg kriebelde om er eentje mee te nemen. Maar eerlijk gezegd begon het meer te kriebelen om zelf weer een nestje te gaan plannen hoor. Pff dan besef je weer wat je mist hoor. Ondanks al het poep en plasruimen wat ook flink gebeurde toen we er waren, en de slapenloze nachten en stress die het meebrengt... Nee kijk alweer flink uit naar ons nog te plannen nestje hoor, hopelijk is het over enkele jaren ook weer hier zo een drukte ;-)!

Siberienne

21 september 2012, 22:51 3 doggies

Ik krijg hier thuis maar een opmerking; nee, nee en nog eens nee...

Mireille

Ps heeft ze niet nog veeeel meer bezoek nodig ter socialisatie ;-)

-

21 september 2012, 22:52 3 doggies

ik had niet moeten kijken....

maar toch blij dat ik deze knuffelbeertjes heb gezien;-);-);-) omg, krijg brok in de keel;-)

D&G

21 september 2012, 23:22 3 doggies

Yep ik smelt.............. en morgen nog meer, dan gaan we weer naar onze 3 weken oude labrador pup kijken.
Ook ik zal dan een foto plaatsen.

Sam en Lizzy

21 september 2012, 23:24 3 doggies

wat is het adres O-) ;-)

Gucci&Sophie

21 september 2012, 23:24 3 doggies

Aaahwwww, hebben hebben hebben ;-)

Ronica & Fester

21 september 2012, 23:30 3 doggies

aaaaawwh wat een schatjes! ;-)

Volgens mij heb ik deze mensen ook wel eens gezien bij de Wagenrenk te Wageningen. Tenminste die vrouw komt me bekend voor. Hebben hun zo'n grote bench op wielen waar ze de pups in vervoeren? Die keer dat ik ze volgens mij gezien heb, hadden ze ook 2 nestjes puppen en het waren echt schatjes om te zien! Zo lief al die pupjes bij elkaar ;-)

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

21 september 2012, 23:45

" Volgens mij heb ik deze mensen ook wel eens gezien bij de Wagenrenk te Wageningen. Tenminste die vrouw komt me bekend voor. Hebben hun zo'n grote bench op wielen waar ze de pups in vervoeren? Die keer dat ik ze volgens mij gezien heb, hadden ze ook 2 nestjes puppen en het waren echt schatjes om te zien! Zo lief al die pupjes bij elkaar ;-) "


Wie bedoel je precies met 'die vrouw'? Die op de foto want dat is mijn moeder en de eerste ben ikzelf en ik kan je garanderen dat wij nog nooit bij Wagenrenk zijn geweest ;-)...

Ik zou eerlijk gezegd niet weten hoe zij hun pups vervoeren voor de oogonderzoeken en entingen. Zou best kunnen hoor dat ze naar Wageningen gaan voor dit soort onderzoeken, maar durf het echt niet met zekerheid te zeggen. Ze hebben wel meestal 2 of 3 nestjes tegelijkertijd dat wel ja.

Cgoedgekeurde fokker

21 september 2012, 23:51 3 doggies

Wat super schattig;-);-)!!!

Ik denk wel dat ze het zijn. Die man in de film was er toen ook bij. Ik heb nog een hele tijd met die mensen zitten praten. Mijn Morris was toen voor onderzoeken in de Wagenrenk. Ik was al lang blij dat ik wat afleiding had. Met zo veel pupjes heb je afleiding genoeg. SMELT :-D

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

22 september 2012, 01:07

" Ik denk wel dat ze het zijn. Die man in de film was er toen ook bij. Ik heb nog een hele tijd met die mensen zitten praten. Mijn Morris was toen voor onderzoeken in de Wagenrenk. Ik was al lang blij dat ik wat afleiding had. Met zo veel pupjes heb je afleiding genoeg. SMELT :-D "


Zou best kunnen hoor... ;-)
Weet je toevallig ook wanneer dat was? Kijk ik even welke nestjes het toen waren (of ik die pupjes misschien ook ken enz).

esther

22 september 2012, 08:34 3 doggies

Ooooooh ;-) wat een lekkere bolletjes..... ;-)

Ik word nooooooit fokker hoor...ik gaf niks weg.... O-)

Tim † Yoran Rixt

22 september 2012, 10:19 3 doggies

Ooooooooooooooooooooooooo so sweet

Lees ook

^