een maatje voor mijn windhondje

8 reacties

Anna (gast)

6 september 2012, 18:48

Hallo, 
Ik wil graag een 2de hond erbij nemen,  
En ik denk dat mijn hond er nu oud genoeg voor is (2,5)

Nu wil ik graag weten, 
Welk ras past het best bij mijn hond?  (Het is een reutje en een italiaans
windhondje) hij is erg aanhankelijk,  en vindt rennen helemaal het einde! Ik zoek dus een ras dat van rennen houdt,  sociaal is,  en onder de 45 cm. 

Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "een maatje voor mijn windhondje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

PLUTO&NOEKY

6 september 2012, 18:50

zal de zelfde nemen dan

Anna (gast)

6 september 2012, 18:54

@wichitaNou italiaanse windhonden vragen nogal veel aandacht, en ik wil ook gewoon een ander ras ;-)
Zo vind ik de chihuahua erg leuk,  of teckels,  maar ik denk niet dat die zo van rennen houden.

" @wichitaNou italiaanse windhonden vragen nogal veel aandacht, en ik wil ook gewoon een ander ras ;-)
Zo vind ik de chihuahua erg leuk,  of teckels,  maar ik denk niet dat die zo van rennen houden. "


Oké nou Chihuahua's houden zeker wel van rennen hoor, en zijn er ook erg goed in. Oké niet zo goed als een windhondje maar onze Chi hier is flink gewaagd aan de herders hoor ;-). Alleen als je het over aandacht vragen hebt... Tja dan zijn ze misschien nog wel veeleisender dan de italiaanse windhondjes, hahaha.

Op zich denk ik dat een hele hoop rassen wel bij je zouden passen hoor. Heb hier ook 2 Shelties (herders dus), 1 Chihuahua en 1 Chinese Naakthond rondlopen. Allemaal uitersten maar ze kunnen het prima met mekaar vinden en zijn met spelen ook flink aan mekaar gewaagd.

Mijn advies aan jou zou dus zijn om eerst een lijstje te maken met hondjes die je trekken, die je leuk lijken. Gewoon alleen op basis van karakteromschrijving en uiterlijk. Daarna kun je dan nog wat advies bij fokkers hier en daar of mensen hier op het forum bijvoorbeeld vragen om te kijken welke van die rassen het beste bij je past. Maak een eisenlijstje aan ga hier mee aan de slag zou ik zeggen O-)!

Anna (gast)

16 september 2012, 10:19

Nog bedankt he! Haha, beetje late reactie O-)

Anja Hans en teckeltjes Jex en Joris

18 januari 2013, 21:58

Late reactie maar Teckels houden niet van rennen,nouuuuu echt wel ze racen heel wat honden voorbij.
Alleen natuurlijk niet aan de fiets of zoiets.Kijk maar op you tube teckelrennen zal je verbazen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "een maatje voor mijn windhondje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^