" Ik denk dat je gewoon wat angstig bent, voor honden. En zeker voor grote honden die grommen. Geen zorgen, ik ben ook geen superheld.
Ik was vroeger als de dood voor honden, daarna ging het over, met 8 kreeg ik zelf een hond, mar als er nu een hond los op een erf loopt, loop ik niet zo het erf op. Want die angst, die zit nog ergens verscholen en die komt af en toe boven.
Ten wij onze boxer kochten dacht ik steeds, ja, maar nu moet ik buiten wandelen, en dan komen we andere honden tegen, dat vind ik eng. Want stel dat ze gaan vechten of zo. En mijn angst was ook, hond word groot, kan ik hem wel aan? Luistert hij wel?
Ik kan je vertellen, het valt reuze mee! De pup is klein, en groeit langzaam op. Hij kan best wel eens grommen, of mopperen, als hij op zijn plek moet, maar je went aan de hond. En zo'n klein pupje, die maakt je niet bang
Groot gedeelte van het gedrag heb je zelf in de hand, en je bouwt een band op. Dus die angst zul je niet voelen. Ook ik loop nu gewoon door een groep honden en er gebeurt niets. Bruce was geen makkelijke, maar hij is nu een grote lieverd. Je went aan elkaar! Het komt vast goed!
"