" Ja je kunt kvv geven in combinatie met een goede brok.
Dit zijn in mijn ogen de merken Acana/ orijen/ taste of the wild/ wolfsblut/ fish4dogs etc.
De brok die je ernaast voert moet in mijn ogen geen tot weinig graan bevatten en dit zijn dus bovenstaande brokken onderandere.
Kvv moet je niet gaan voeren met Royal canin of andere granen bommen.
Ik zelf voer lotgering naar alle tevredenheid en wissel dit af met allerlei smaken en merken.
Ik raad iedereen die op kvv overstapt aan om dit ook te doen.
Waarom? elke hond reageert anders op een merk en smaak.
Niet elke hond vind elke smaak lekker dus het is een beetje uittesten welke smaken je hond lekker vind en welk merk hij lekker vind.
Haaksbarf is bijvoorbeeld totaal anders dan tammenga bijvoorbeeld.
Lotgering is een wat vettere variant kvv.
Een rol kvv kan je 2 tot 3 dagen in de koelkast bewaren.
De rollen koop je bevroren en je hebt 500 gram worsten (althans die raad ik jou aan met je kleine hond)
Ik zou ze een beetje ontdooien en dan in porties snijden zodat je per dag of per 2 dagen uit de vriezer kan halen.
Zodra het ontdooit is geef je het op kamertempratuur of iets kouder aan je hondje.
Ikzelf ben een voorstander van kvv en hier eten ze ook geen brok ze vinden het 3 keer niks.
Heb acana gekocht een tijdje terug en 1 dag gegeten en als beloning vinden ze het heerlijk maar als complete maaltijd 3x niks voor hun alleen kvv.
Aangezien mijn rollen opzijn en ik geen tijd heb gehad en heb om te halen zitten ze nu even tijdelijk op ander voer (van de merken die ik al gaf maar ze krijgen dus even geen lotgering tot ik het weer kan halen)
Vandaag hebben ze enerique gehad (vind het niet 1 van de beste doordat er graan inzit maar de hoeveelheid valt mee) en morgen krijgen ze pens van smuldier. (een wat mindere kvv maar doordat ik afwissel in mijn ogen compleet genoeg)
Wou je nog meer weten?
"