Ik kreeg vandaag een folder in de bus, dat er bij ons in de buurt vers vlees te verkrijgen is!
Eindelijk eens iets vlakbij.
Ik ben van plan het eerst uit te gaan proberen, maar heb nog 1 vraag;
kent iemand dit concept?
Ik heb er nog nooit van gehoord, zou het wel goed zijn?
Het gaat om: Vers Vlees Natuurvoeding.
Via google kom je op hun site.
Alvast bedankt!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zou dit wat zijn?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Heb niet het idee dat dit een 'nieuw' product is, maar eerder een verkoop punt van.
Maar ik zou zeggen, vraag eens of je in de fabriek mag komen kijken.
Als het wel een nieuw product is... Iedereen is ooit eens nieuw begonnen.
Vlees zelf samenstellen (BARF) kan je ook zelf, nu doet dat iemand voor je.

heb even gekeken, je kan het eens proberen, als ik zo op internet kijk, is het natuurlijk zonder toevoegingen.
Vers Vlees Natuurvoeding, de gezondste keus voor uw dier!
Welkom bij Vers Vlees Natuurvoeding
Vers Vlees Natuurvoeding is niet alleen de meest smakelijke voeding die beschikbaar is voor uw hond en kat, het is tevens de meest gezonde en natuurlijke manier om uw hond of kat te voeden.
Vers Vlees Natuurvoeding bevat geen conserveringsmiddelen, kleurstoffen, smaakstoffen en andere chemische anti-oxidanten welke vaak in droogvoer en blikvoer wel worden gebruikt.
Er word uitsluitend vlees verwerkt afkomstig van dieren welke goedgekeurd zijn voor menselijke consumptie. In het vlees zitten voldoende natuurlijke mineralen, enzymen en vitamines. Dit zijn juiste bestanddelen voor een gezonde voeding. Gebaseerd op een goede gezondheid en op gezond te houden.
Vers Vlees Natuurvoeding is vermengd naar een juiste verhouding spiervlees, orgaanvlees, dierlijke vetten, kraakbeen en beenderen. Er zitten zo veel mogelijk gelerende eiwitten in als zenen, aanhechtsel en bindweefsel van het vlees. Dit zijn de bouwstoffen voor de hond en kat, en het belast de organen minder. Deze elementen zijn de basis voor een gezond en lang leven van uw hond en kat.
Vers Vlees Natuurvoeding is minder vochtig, dus compacter. 15% van dierlijk vet vervangt 80% van de brok. U hoeft er dus minder van te geven, waardoor het in de meeste gevallen even duur of zelfs voordeliger is dan een gemiddelde brok.
Uit het basisvoer haalt uw hond of kat ruim voldoende voedingsstoffen van alles wat deze nodig heeft.
Om een constante kwaliteit te garanderen worden alle grondstoffen dagvers verwerkt en vervolgens direct diepgevroren.
Vers Vlees Natuurvoeding voldoet dan ook aan alle eisen die aan een gezonde, natuurlijke vers vlees voeding kunnen worden gesteld.
Als ik naar hun assortiment kijk en naar de aantallen waarin het verkocht wordt dan is het gewoon Lotgering .




Hier jeuk van Lotgering, en ik vind het niet vers. Het stonk, ik kreeg half ontdooide kratten, nee, geen Lg liefhebber. Ben het met Manon eens, spiervlees is iets anders dan zenen.
Pff... meningen verdeeld dus.
Maar we weten nog steeds niet of het vlees écht van Lotgering is.
Ik ga haar zelf maar een mail sturen, en me hier nog wat meer over Lotgering inlezen, mocht het dit merk zijn.
Ik koop al gelange tijd het vlees voor onze hond bij Vers Vlees Natuurvoeding en ik ben er echt over te spreken.
Onze Cane Corso had enorme huidproblemen en stonk een uur in de wind. Viavia zijn we bij Vers Vlees Natuurvoeding terecht gekomen en hebben daar prima advies gekregen. We hebben de overstap gemaakt op hun vlees en onze hond is zichtbaar opgeknapt. Zijn vacht is prachtig geworden, zijn huid niet meer droog en rood jeukerig en hij stinkt niet meer maar ruikt gewoon naar hond.
Hun service is heel goed en de mensen die het verkopen zijn heel vriendelijk. Ik weet dat ze veel op Flakkee leveren (ik kom zelf uit O-T). Vrienden van ons kopen er ook.
Ik vind het een echte aanrader en ideaal dat het zo dichtbij is.
Ik heb deze folder ook gister in de brievenbus gekregen, maar koop al een hele tijd het eten voor Beppie bij vers vlees natuurvoeding. Ik vind het erg goed voer en Beppie is er gek op. Vooral de smaak rund en de kippe nekjes lust ze erg graag. Ik zou zeggen probeer het gewoon een tijdje en kijk of je hond het lust. Het is lekker dichtbij en betaalbaar.
Ik hoop dat je wat aan mijn reactie heb.

Ook wij hebben deze folder ontvangen vrijdag. Ik had al wel eens van hun gehoord op de hondenschool, daar zijn meerdere mensen die vers vlees natuurvoeding naar tevredenheid voeren. Ik zelf heb heb nog nooit geprobeerd voor onze staff. Ik was ook benieuwd naar meer ervaringen, en kwam via google hier terecht.
Ik heb inmiddels mailcontact met hun gehad en het is geen lotgering wat ze verkopen.
Maandag ga ik een paar worsten ophalen om te proberen. Ik ben benieuwd...
Ik heb vanmorgen een paar worsten opgehaald om te proberen. Ik heb de smaken rund, eend en pens gehaald.
Het vlees is keurig per rol van 500 gram verpakt, het zijn dus echte worsten.
Het vlees ruikt goed, het stinkt niet (behalve de pensvariant, maar pens stinkt altijd vind ik) en ziet er ook goed vers uit.
Naar mijn mening is het niet te vet of te nat. En ook niet onbelangrijk, de hond vind het heerlijk.
Ik ga het dus eens een tijdje proberen en kijken hoe onze hond het erop doet.
Dus jacqueliene, als ik jou was zou ik gewoon eens een paar proefworsten halen en kijken of je het wat vind en hoe de hond het erop doet. Vind je het niks, kun je altijd weer terug naar je oude voer en vind je het wel wat dan kun je fijn vlees bij jou in de buurt kopen.
Dank allemaal!
Vanavond kan ik al om een paar (proef) worsten komen.
Heb contact met haar gehad, en het klinkt allemaal wel goed, dus ben benieuwd!
Onze hond zal het vast heel erg lekker gaan vinden, merk nu al zijn voorkeur voor vers vlees.'

het is zeker geen lotgering, want dit is vele malen duurder, en veel minder keus dan bij lotgering.
Leuk Jaqueline, ik ben benieuwd hoe het jou en je hond bevalt.
Ik zou het leuk vinden als je je ervaringen met ons zou willen delen.
Hier bevalt het vlees tot nu toe prima. Hond is er gek op en laat zelfs zijn brokken staan.
Hij vind het heerlijk!
Gisteren en vandaag de pens variant gegeven, dat was smullen voor hem!
Ik geef nu eerst 50% vlees en derest brokken, om hem te laten wennen.
Misschien blijf ik dit zo wel doen, ik weet het nog niet.
Mijn man vind het nml niet zo leuk dat vers vlees duurder is dan brokken, en ik probeer hem te overtuigen dat vers vele malen gezonder is.
En met dat dure valt het mijns inziens ook wel mee!

Wat mij opvalt aan de tekst en uitleg die ze geven dat het exact dezelfde tekst is als op de site van Lotgering inderdaad.

Jep...
Vergelijk de websites maar eens met elkaar!
Qua opbouw en lay-out website als de produkten en samenstellingen.
Het is in elk geval géén Lotgering wat zij verkoopt.
Ze laat het vlees zelf maken/malen bij de slager.
En wie heeft heeft ze inderdaad info over vers vlees overgenomen van de site van Lotgering, maar is dat erg?
Ik zou niet weten waar ik anders vers vlees moest halen hier in de buurt (Goeree Overflakkee), alles is veel verder weg, en moet ik veel bezorgkosten betalen.
Ik ken het concept niet, maar kom dan ook niet uit de buurt.
Maar waarom zo speculeren en van mening zijn dat het Lotgering is? Wie zegt dat het zo is?
Hebben jullie al contact met de aanbieder opgenomen om daadwerkelijk te checken waar deze het vlees van betrekt?
De tekst komt idd enigzins overeen, maar als ik de mengverhoudingen bekijk wijkt deze toch echt af van Lotgering.
Jammer dat men op een forum altijd zo bevooroordeeld is zonder verdere info te hebben.
Fijn dat het jou hondje zo bevalt Jaqueline. Je hebt groot gelijk dat je gewoon contact met het bedrijf hebt opgenomen en informatie hebt gevraagd. En daarnaast als je hond het lekker vind en het er goed op doet.... Dan is het toch prima.
Vlees lijkt duurder, maar ik heb zelf ervaren dat het in verhouding toch op termijn wel voordeliger is. Maar goed, niemand kan in jou portemonnee kijken natuurlijk
En half om half voeren is natuurlijk ook al heerlijk voor je hond.
Groetjes Suus
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zou dit wat zijn?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?