Kwijlen!

2 reacties

Lindsay, het baasje van Rambo

28 augustus 2012, 21:25

Howdy :-D

Een kwijlvraagje!
Tijdens het wandelen gaat Rambo altijd ontzettend kwijlen (alsof er schoenveters uit zijn bek hangen haha!) het is echt heel erg. Zou het zijn hormonen kunnen zijn die opspelen omdat hij lekkere luchtjes ruikt?

Maar het gekke is weer, bij het ruiken van een loopse teef in de buurt als we aan het wandelen zijn, gaat hij klappertanden maar loopt daarna weer als het mannetje rond zónder te kwijlen. Huh? Te druk met het loopse teefje te zoeken?

Thuis kwijlt ie overigens bijna nooit!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kwijlen! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jacqueline en baco

28 augustus 2012, 21:33

ik lees even mee baco heeft dit ook heel erg haha en thuis kwijlt hij ook nooit

Beth

28 augustus 2012, 21:37

Moon kwijlt nooit maar ze had het wel toen de buurjongen zijn rat even in een kooitje in het gras buiten had gezet en zij alleen maar kon kijken maar dus niks doen. Gaat ze heel hard van kwijlen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kwijlen! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^