Vertel eens welk(e) merk/voeding je geeft en waarom.

36 reacties · pagina 2 van 2

s@nt@

30 augustus 2012, 21:52

Hier Tinlo, Alaska en All animal.
Dit kan ik nu goed kopen hier.
En brok van Wolfsblut.
Eerst hadden we Carnibest, maar ik wil geen rijst meer geven, en ik moet er verder voor rijden.

Ik zou over de Hill's bij je vorige hondje niet teveel conclusies trekken, 18 jaar zeg!
Zoals je zelf al zegt, je weet niet wat er was gebeurd als je iets anders had gevoerd.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vertel eens welk(e) merk/voeding je geeft en waarom." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Christien&Chelsea

31 augustus 2012, 01:19

Ik geef geit, rund, paard en lam van Tammenga.. Omdat dit betaalbaar is, er goed uitziet, goeie verhoudingen, en het is enkelvoudig.. Als er "paard" op staat is het ook paard, zit er verder geen kip in of wat dan ook.. Chels mag geen kip of gevogelte en vaak word een diersoort aangevuld met gevogeltje..

Nu ben ik aan het elimineren, dan is enkelvoudig helemaal belangrijk.. Ik gaf voorheen ook hert en haas en konijn van Naturis, maar hier zit een groentemix bij en Chels heb vaak jeuk na deze smaken.. Dus voorlopig alleen paard (komende 6 weken) en dan elimineren met andere enkelvoudige soorten..

Ps als Chelsea niet allergisch was en alles mocht hebben zou ze gewoon mix-varianten krijgen.. Nu ben ik aan het uitzoeken welke diersoorten triggeren..

Lise met Ruby, Naïn & Qalvin

gewijzigd 31 augustus 2012, 01:43

Ons vuilbakje werpt alle soorten brokken naar binnen! ;-)

Nu krijgt ze brokken van Pedigree. Dan krijgt ze Eukanuba, ...
Vorige maand heeft ze twee zakken van Royal Canin gegeten omdat we die gekregen hadden.

Kortom, haar vuilbakkenmaag kan alle brokken aan! :-D

Katoo

31 augustus 2012, 08:00 3 doggies

" Ons vuilbakje werpt alle soorten brokken naar binnen! ;-)

Nu krijgt ze brokken van Pedigree. Dan krijgt ze Eukanuba, ...
Vorige maand heeft ze twee zakken van Royal Canin gegeten omdat we die gekregen hadden.

Kortom, haar vuilbakkenmaag kan alle brokken aan! :-D "


Zou dan toch eens gaan overwegen om voor een andere brok te kiezen, nu heeft ze nog geen problemen maar die kunnen pas veel later op treden als ze langere tijd slecht voer hebben gehad. Bedoel dit niet als aanval, heb altijd RC gegeven bij vorige hond (is overleden) en dacht dat het altijd het beste was. Maar het is juist zeer slecht. Kijk eens voor de gein een filmpje van 4 delen op youtube.. geloof titel dierenvoeding...

mandy

gewijzigd 31 augustus 2012, 08:19

royal canine chiuahua 30

hij doet het erg goed geen diaree erg levendig

vers voer geen idee wat ik dan moet geven en hoe vaak voor een chiuahua van 5 maanden
die extreem ziek is geweest en het nu gelukkig top doet
of iki wel moet veranderen kwa voeding

Siberienne

31 augustus 2012, 08:29

Wolfsblut Wild pacific, andere smaken als beloningssnoepjes. Ga wel wat varieren met de verschillende smaken, binnenkort ook Green Valley.

Aangevuld met Rodi pensschijven en sinds kort Energique KVV.

Mireille

Annika • Balou † • Kyra

31 augustus 2012, 11:10

Ik voer hoofdzakelijk KVV. :-)

Qua merken en smaken wissel ik veel af. Alaska, Haaksbarf, Shaweca, TinLo, Tammenga, en All Animal.

Af en toe geef ik er een kippennek, eendennek of kalkoennek bij. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vertel eens welk(e) merk/voeding je geeft en waarom." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^