Kip trainers

25 reacties

XXXX

14 augustus 2009, 08:06

Ik gebruik kip trainers voor Digger, maar iedere keer als wij naar school zijn geweest heeft Digger de dag erna een borrelbuik :'(
Op de trainings dag krijgt hij natuurlijk wat meer dan anders, tenminste in 1 uur, normaal krijgt hij het verdeelt over de dag
Hoe kan dit?
Wat gebruiken jullie om een hondje wat te leren??
Ik denk dat ik beter op zoek ga naar iets anders, dat hij ook lekker vindt :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kip trainers" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

je geeft misschien wat te veel ? geef hele kleine penssnoepjes, en niet te vaak belonen, belonen hoort erbij, maar gewoon een aai moet ook eens voldoende zijn. en af en toe zo,n lekker brokje, hoop dat het borrelen dan gauw afgelopen is. :-D

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 08:14

Ja hij heeft gisteravond wel wat veel gehad, maar hij moest even wat nieuwe dingetjes leren ;-)

Pens trainers heb ik gehad, maar daar reageerd hij niet op, die schijnt hij niet zo lekker te vinden :'(

mischa, esha & fitzie

14 augustus 2009, 08:29

Hi Rita,

Bedoel je die kleine kluifjes? Die gebruik ik ook (samen met de pens en zalmtrainers). Alleen ik breek ze altijd in 2-en of 3-en, zo doe je er langer mee en je overvoert je hond minder makkelijk ermee.

Groetjes, Mischa

Esther

14 augustus 2009, 08:35

Hé Rita,

Hij deed het gisteren wel goed op de kiptrainers. Maar een borrelbuik willen we ook niet hé? Ik gebruik ook wel frolic en dan de groentevariant en deze in kleine stukjes breken. Ik breek ze in 8 kleine stukjes.

Wat je ook kunt doen is een grote bak nemen daar een zakje kiptrainers, penstrainers, gewone brokken en frolic in doet. Dit hussel je doorelkaar en dan krijgt Digger steeds een andere beloning maar alles ruikt wel naar elkaar en misschien wil hij zelfs dan de brok als beloning hebben.

Groetjes van Esther

breezer

14 augustus 2009, 09:17

heey Rita

ik train niet met voedsel niet omdat ik het hem niet gun maar omdat breezer heel nerveus was en niet eens wou eten

ik begon te trainen met een flostouw elke keer als hij iets goed deeds mocht hij even 10 sec spelen maar ik bepaalde het spel !!! hij kreeg er ook zo zin in omdat als hij iets goed deeds hij ff lekker kon spelen

heel veel succes en probeer het een keer is heel erg leuk

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 09:18

Mischa, ja van die kleine kluifjes, ik gaf ze in het geheel, ga ze in 3en doen, dank je wel :-D

Esther, dat is ook een idee, maar dan maak ik ook overal kleine stukjes van, want vandaag oefenen wordt niets, hij wil ook zijn eten niet hebben ;-)

Ik vindt het wel sneu, heeft hij zo goed zijn best gedaan, wordt hij gestraft met een borrelbuik en waarschijnlijk buikpijn :'( Arme stakker :'(

Yvonne en cyra

14 augustus 2009, 09:58

Hoi

Ach jee weet nog goed de eerste keer bij ons hahhahah cyra was misselijk van de botjes en toen ben ik ook halve gaan geven en afwisseln met stukjes kaas,ging super

Yvonne

14 augustus 2009, 09:58

Chica had ook een borrelbuik van kip. Ik geef het niet meer. Ik geef nu kleine stukje worst van Vitakraft. Het is net een bierworstje, wat ik in hele kleine stukjes knip. Dit krijgt ze alleen als we trainen. Verder niet!

Snoo......

14 augustus 2009, 10:08

Ik breek die trainers ook in 3 stukjes. Verder gebruik ik ook gewoon haar brokken (Proplan) die ik dan weer door de helft knip.

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 10:13

De kluifjes heb ik net ook in drie stukjes zitten breken ;-)

Om die worst van Vtakraft ga ik eens kijken :-D

Met Digger trainen en belonen met spelen, ik weet niet of dat lukt, maar het is te proberen, baat het niet het schaad ook niet ;-)
Denk dat Esther er minder blij mee zal zijn, maar dan neem ik naar haar wel lekkers mee ;-)

Joyce, Koda, Skippy en Beertje:)

14 augustus 2009, 10:13

Ik train beertje met haar eigen brokjes. Deze halveer ik in haar bak en de rest kan ze verdienen. Om het interessant te maken meng ik er wat rodi worst door of wat kaas. Niet te veel maar gewoon voor de smaak.

Raphaela

14 augustus 2009, 10:16

Ik beloon met hele kleine stukjes kaas of kleine stukjes kipfile( voor op de boterham)

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 10:22

Pfff, opties genoeg zie ik, stom dat je dat dan zelf niet kan bedenken, maar ik ben erg blij met alle tips, ik ga proberen, misschien Joyce lukt het met zijn eigen brokje, maar er is dus keus en mogelijkheid zat :-D

Ik denk dat ik door de ouder rakkers ook een beetje vast geroest zat in het oude ;-)

Esther

14 augustus 2009, 10:26

Soms is het handig om erover te kletsen en dan kom je op ideeën O-) O-) Daar is een forum nu handig voor.

Mooie foto van Digger trouwens.

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 10:43

Zo is het Esther :-D

Dank je wel voor jou compliment, deze foto is gemaakt door mijn vriendin, zij fotograveert als hobby :-D

katrien

14 augustus 2009, 10:53

Ik geef Fien Nicnacjes ( letterkoekjes),dit op aanraden van de DA.

Deze koekjes zijn zeer neutraal en Fien is er gek op!
en nog goedkoop ook!!

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 11:11

Wat is dat precies en van welk merk, ik heb even snel gekeken op google maar kan het niet vinden :'(

katrien

14 augustus 2009, 11:18

vind het ook niet op google, maar ik koop ze in de GB.
het huismerk, 0,50 euro voor 1 kilo.

hoop dat je ze vindt!

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 11:36

Ik ben blond helaas, maar wat is GB?? ;-)

Marianne v. B.

14 augustus 2009, 12:19

Het beloningsbrokje dat ik altijd gebruikte voor mijn (best grote) honden, was een door vieren gebroken Frolic-ringetje. Hartstikke klein dus voor een grote hond.
Ze kregen de stukjes Frolic ook uitsluitend als beloning, nóóit als maaltijd. Daardoor blijft het iets "extra speciaals", ook al zijn het nog zo'n kleine stukjes.

Helga & Zoëy

14 augustus 2009, 12:27

Of stukjes Rodiworst. zijn ze ook gek op!!

XXXX schreef het onderwerp

14 augustus 2009, 14:05

Ik deed net een ontdekking, ik had nog een probeerzakje puppy brokjes liggen van Smôlke, laat hij dat nu ook lekker vinden, dat zijn hele kleine mini brokjes en is gewoon voer ;-)

Denk dat ik dat eens ga proberen :-D

katrien

14 augustus 2009, 15:58

GB = grand bazaar!

weet niet of die er in NL zijn, maar hier heb je 'r practich in elk dorp één.

Maar ze zullen ze ook wel in eender welke supermarkt hebben.

ga proberen een afbeelding te zoeken

http://images.google.com/images?q=nicnacjes&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US&oe=utf8&rlz=1I7GGIT_nlBE333&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=nl&tab=wi

voila, een hele pagina vol!

Mexx

14 augustus 2009, 16:45

de royal konijn york en boxer brokjes zijn hier ook favoriet :-D
De york zijn lekker klein en dus ideaal, maar meestal gebruik ik ook 1/4 frolic stukje of rodi, alleen van rodi krijg je alles zo vies :-p

katrien

14 augustus 2009, 19:12

Rita,

De juiste naam vd winkelketen is Carrefour.
Vroeger was t GB, en wij, domme belgen, noemen dat nog zo!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kip trainers" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^