Ondertussen is het 4 weken geleden dat onze kleine Lasco bij ons is komen wonen. Toen zat ik wat in met het gedrag van Jerome als Lasco wilde spelen. Ondertussen is dat volledig verleden tijd! Ze komen super goed overeen en liggen soms samen te rollebollen in het gras. Als de pup wat te wild komt zet Jerome hem op zijn plaats en dan laat hij hem ook met rust.
Het is zo'n slim beestje. Hij heeft 2 maal in huis geplast en sedertdien geen enkel ongelukje meer gehad. Hij gaat altijd netjes in zijn hondentoilet buiten. Ook het alleen zijn gaat prima. Bij ons zijn de muren redelijk dus en de buren zeggen dat ze hem nog geen enkele keer hebben horen janken als ik weg ben gaan werken.
Dinsdag was zijn eerste les in de hondenschool en ook dat heeft hij super goed volbracht. 2 van zijn zusjes zitten op dezelfde hondenschool, dus das wel leuk om ze elke week eens terug te zien.
Ik ben ook net terug van de dierenarts voor zijn 3de enting. Ook heel flink geweest. De weegschaal gaf 13kg800 aan en hij verkeerde in heel goede gezondheid. De DA zei dat we een goede koop gedaan hadden ![]()
Als ik terugkijk hoe hij de eerste dag hier bij ons thuis was is hij superveel veranderd:

en nu :







Voila dat was het weer 



3 doggies



