hallo!!
na veel over versvoer en brokken hier gelezen te hebben heb ik sinds zaterdag besloten om op versvlees over te gaan.
had bij de dierenwinkel prins totaal gekocht (zo'n hamburgers) jeej wat vond ozzy dat lekker.
nou dacht ik dat prins niet zo'n goed merk was dus na wat gesurf op internet kwam ik bij een verkooppunt bij mij in de buurt van natudog.
ze hadden alleen nog maar 1 kilo verpakkingen dus heb 4 rollen gekocht. ( eend,kip,paard,lam)
het is een shitzu/maltezer dus moest het in stukken verdelen van 120 gram.( ik wou graag voor iedere dag een andere smaak)
maar jeetje wat viel het me toch tegen.
een enorme kliederboel met snijden/hakken/zagen en dan die geur bah.. en hoe het eruit ziet vond ik al helemaal vies.
de lam heeft hij opgegeten en vandaag kreeg hij eend daar heeft hij een paar happen van gehad en verder laten staan.
het is geen drukke hond maar hij is nu wel erg sloom.
heeft iemand ervaring met natudog? is de prins totaal echt slecht? zijn er ook andere merken die van die hamburgers hebben en niet zo bloederig zijn?
groetjes inge



als mn hond het nou ook nog helemaal geweldig vond dan zou ik het nog wel kunnen maar na een middag zweten en misselijk zijn... en dan na zo'n kopje kijken van ja hallooo moet ik dit eten?!?! zakte me de moed in de schoenen.










