ok Zuma is wel nog levendig genoeg om de konijnen te terroriseren... man man man niet te doen gewoon, ze kan ze niet gerust laten en nu net waren ze ontsnapt was echt vlugger dan usain bolt
ze heeft de haan al eens vast gehad maar niets aan gedaan, wel een kip dood gebeten, en nu heeft ze het op de konijnen gemunt, dus vrees ik dat ik de konijnen zal moeten wegdoen of heeft iemand tips zodat ik al mijn beestjes kan houden want Zuma moet vrij kunnen lopen...en ze weet dan ook niet waarom ik haar daar weghaal en straffen ben ik niet voor want het is haar instinct.


Reageren
ze jaagt wel hoor...Zuma is een erge madame. goh dat heb ik al geprobeerd maar ik denk dat haar instinct overheerst , ach zal maar met haar eens rond de konijnen lopen en proberen steeds te belonen.
