Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oh nee... Weer zo'n verdrietig bericht." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Das de nachtmerrie...
Alle hoop....
Wat verdrietig :-( Naar idee dat ze er zo lang heeft gelegen, bah.
En dan heb je natuurlijk nog hoop... "Misschien heeft iemand haar gevonden en tot die tijd verzorgd, word ik zo meteen gebeld dat ik haar weer op kan halen"
wat erg :(
maar gelukkig hebben de baasjes wel duidelijkheid gekregen
Honden vermoorden konijntjes. En soms vermoorden konijntjes honden. Vreselijk! Ik ben het bericht op meerdere plekken tegen gekomen van Suus haar vermissing. Er werd dus vast heel veel van haar gehouden. Echt een nachtmerrie als zoiets gebeurd. Veel sterkte voor haar baasjes toegewenst.
Er is hier al een topic over, die link heb ik hier al geplaatst
Erg vervelnd dat er dan weer opnieuw een topic over gemaakt wordt
"klopt hier is al een topic over, zie de link
deze gaat daarom ook op slot
"Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oh nee... Weer zo'n verdrietig bericht." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.