Wij zijn op zoek naar een opvang gezin voor Bully een Franse Bulldog van 10.
De vader van mijn zwager is ernstig ziek en moet binnenkort een zware operatie ondergaan waardoor hij sowieso een paar weken in het ziekenhuis moet verblijven en daarna misschien ook nog in een verpleeghuis.
Het is absoluut niet de bedoeling om Bully definitief te herplaatsen maar in het ergste geval kan het zijn dat Paul niet meer terug kan naar huis. Bully is zijn alles hij heeft hem ruim 3 jaar geleden als herplaatser in huis genomen na het overlijden van zijn Engelse Bulldog. Als hij Bully niet meer heeft
heeft hij ook geen reden om beter te worden en naar huis te gaan dus het is echt de bedoeling dat Bully weer naar huis gaat naar z'n lieve baasje.
Aangezien mijn zus en zwager 2 mechelaars hebben waarvan er 1 niet hond-sociaal is en mijn man en ik 3 chihuahua's hebben waarvan er 2 ziek zijn en 1 van hun ook niet gedient is van andere honden zitten we dus met onze handen in het haar.
Deze gegevens heb ik van mijn zwager gekregen.
Bullie wordt met de kerst 11. Mijn Vader heeft hem drie jaar. Hij is gecastreerd. Buiten gaat het goed met andere honden tenzij ze te opdringerig worden. Dan grauwt hij van zich af, maar bijt niet. Hij kan waarschijnlijk wel met andere honden als ze maar niet te jong en te druk zijn.
Bij de vorige eigenaar heeft hij met katten geleefd en hij wil ze wel besnuffelen uit nieuwsgierigheid, hij vliegt er niet achter aan om ze te pakken.
Hij is goed met kleine kinderen.
Hij is wel dominant naar zijn speeltjes en heeft duidelijke regels nodig. Maar dat heeft iedere hond natuurlijk.
Het is een binnenhond, heeft een hekel aan regen.
Ook is Bully veel te veel verwend en daardoor te dik.
Hij is gewend zijn zin te krijgen doordat Paul zijn lieve toet niet kan weerstaan. Hij is een grappig lief eigenwijs ventje en we hopen dan ook een goed tijdelijk adres voor hem te vinden.
Mijn zus en zwager zullen ten alle tijden de verantwoording dragen over Bully en uiteraard worden alle kosten die voor Bully gemaakt worden vergoed.
Voor meer informatie kunnen jullie mij een PB sturen, ik hoop van harte dat er tijdelijk een warm mandje voor deze lieverd gevonden kan worden.
Ik heb toestemming gekregen van de moderators om deze oproep te plaatsen.



3 doggies







