Altijd ga ik met Vos even naar de Welkoop om gedroogde snacks te halen voor Vos en de honden van mijn vader. Vaste klant ben ik daar, zelfs heb ik een keer de spullen zo meegekregen om 1 of 2 dagen later te komen betalen ivm dat het pin-apparaat stuk was. (omdat ze wisten dat ik daar toch erg vaak kwam)
Nu was ik daar dus net weer,
Ik kom binnen word meteen aangehouden bij de deur,
Is het een mannetje?
Dus ik zeg: ja.
Ow die mogen de winkel niet in.
Ik zeg: Ow ik kom hier altijd met hem.
Ja maar dat mag niet meer.
(honden mogen wel binnen maar reuen niet meer)
Nou toen vroeg ik of het wel mocht als ik hem optilde. Nou dat mocht dan wel.
Ik vind het echt stom!
Achteraf had ik eigenlijk moeten vragen waarom dat niet mocht maar daar had ik zo snel niet aan gedacht.
Ik vermoed omdat ze bang zijn dat reutjes ergens tegen aan pissen. Maar je bent er als baas toch zelf bij. En ook een teef kan ergens neer plassen.
Vos doet dit zoieso niet, en is ook nooit gebeurd daar met Vos. Dat weten ze.
Ook kan het omdat hun zelf vaak een hondje daar hebben lopen, ik vermoed een teef (die was er nu niet) ik weet niet wat dit ermee te maken kan hebben maar je weet het nooit.
Ik ga daar iniedergeval niet neer heen. Alleen als het om wat voor reden dan ook echt niet anders kan.



3 doggies
en dat is natuurlijk moeilijker op te ruimen dan als een teefje een plas doet op de vloer, dus op zich kan ik me er wel iets bij voorstellen.
Nu hebben ze zelfs een dierenafdeling 






