Hallo allemaal!
Mijn naam is Bowie. Een 10 weken oude chihuahua pup.
Ik woon sinds ruim een week bij mijn nieuwe baasjes en dit bevalt mij zeer goed.
Wel even wennen natuurlijk, een nieuwe omgeving en al die nieuwe indrukken.. Ik ben bij thuiskomst dan ook direct op onderzoek uit gedaan en heb een klein plasje gedaan in de woonkamer.
Gelukkig heeft mijn baasje mij hiervoor niet echt gestraft, wel even lekker buiten gelopen in de tuin en wezen spelen.
Eigenlijk waren we al vriendjes vanaf het begin, de klik was er direct en ben dan ook het liefst de hele tijd bij haar.
De eerst nacht vond ik iets minder leuk, slapen zonder mijn broertjes is toch even wennen!!
Ik heb in de bench op de slaapkamer geslapen, zo stelde ik mijn baasjes wat gerust, zelf was ik namelijk helemaal niet bang hoor!!
Op het begin deed ik mijn behoeften in de bench en in de woonkamer. Dit gaat na heel wat oefenen al steeds iets beter. Ik heb geleerd dat ik dit beter buiten kan doen en ik krijg hier dan zelfs een beloning voor!
Ook aan de riem vind ik steeds leuker, lekker lopen en spelen in het gras.. Heerlijk vind ik het!
Ik heb veel energie dus ben ik blij dat we zo vaak naar buiten gaan.
Zoals ik al zei gaat alles steeds een beetje beter, ik leer steeds meer en ben ook erg trots als ik iets goed heb gedaan.
Bijten doe ik nog wel, al word ik genegeerd als ik niet luister en niet stop. Dat is dan weer wat minder leuk!
Mijn baasje heeft veel plezier van mij en ik van haar. Wij hopen dan ook beide dat wij dit nog heel lang van elkaar kunnen genieten.
Nu ga ik maar weer slapen, iets wat ik nog veel doe en waar ik ook erg goed in ben!
Ik lees snel weer met jullie mee!
Groetjes Bowie, en mijn baasje Nona



? Is het nog gelukt een goede fokker te vinden (zie je vorige topic)?


Leuk he, zo'n pup in huis? Wij hebben die van ons bijna een week. Erg veel tijd dat er in gaat, maar dat is het meer dan 200% waard!