Puppy loops

6 reacties

Selina

11 augustus 2012, 10:01

Vorige week ben ik met onze pup (5 maanden) naar de DA geweest omdat ze lusteloos was. Ze bleek loops, echter ik heb nog steeds niets gevonden. 
Nu wil ze sinds vanmorgen alleen nog maar in de tuin zijn en piept ze heel zielig bij de tuindeur. Ook klimt ze '' ineens'' in de vensterbank, in de plantenbak en lijkt het alsof ze iets zoekt.
Wie weet dat dit gedrag kan zijn?

Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puppy loops" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ina, Misty en Aysa

11 augustus 2012, 10:15


Dit gedrag is 'loops zijn' :-D
Ze is duidelijk op zoek naar een vent..., pas maar goed op, want het klinkt mij alsof ze de benen neemt als ze de kans krijgt.

...., en puppies voor een pup is niet iets wat je wil.

Sterkte nog de komende weken O-)

dat je niets vind kan zijn dat jou hondje zich goed schoonhoud. leg een wit kleedje op haar ligplek. dan zie je het gauw genoeg verder hou haar goed in de gaten ,niet loslaten lopen ,en als je een tuin hebt laat haar daar tijdens haar loopsheid niet alleen . honden zijn kampioenen in het ontsnappen als ze loops zijn . dus let goed op . groeten Hein.

geen pup meer, maar een jonge hond...de eerste keer voor de hond is altijd even afwachten hoe dat gaat, voor jou maar ook voor de hond. :-D

wees alert, ruim drie weken aan de lijn houden, zelfs na drie weken nog een paar extra dagen er bij op tellen, je weet maar nimmer, heel de periode is ze vruchtbaar.

luna

gewijzigd 11 augustus 2012, 16:46

Pups kunnen ook lusteloos en onrustig zijn omdat je mischien (puppy brokken geeft) daar kon de mijne ook vreselijk onrustig door zijn , dan 10 tellen op de bank hup erweer af dan hier 4 tellen en dan daar 20 tellen en zachtjes pieppen haast de hele dag door ,dag in dag uit.
Ben er toen achter gekomen hier dat het weleens groeipijn kon zijn ,dit komt door puppybrokken ,daar kunnen ze te snel van groeien,er werd me hier op hp aangeraden om over te stappen op aduld brok.
Deze brok heb ik gelijk opgehaald en na 1 dag gewone aduld brok was het probleem voorbij.
ik zeg niet dat het bij jou hond zo is , this maar een idee.
maar grote rassen worden vaak met een maand of 9 loops en kleine rassen bij ongeveer 6 maanden.

judith

11 augustus 2012, 16:41

onrustig en lusteloos is wel totaal iets anders he?!
precies het tegenovergestelde ;-)

lusteloosheid hoort ook juist wel heel erg bij de loopsheid en in combinatie met de warmte denk ik dat het hierbij echt daar om gaat.

Gerdabijna goedgekeurde fokker

11 augustus 2012, 16:56

" geen pup meer, maar een jonge hond...de eerste keer voor de hond is altijd even afwachten hoe dat gaat, voor jou maar ook voor de hond.  :-D

wees alert, ruim drie weken aan de lijn houden, zelfs na drie weken nog een paar extra dagen er bij op tellen, je weet maar nimmer, heel de periode is ze vruchtbaar. "
Ze zijn maar twee dagen vruchtbaar maar je weet nooit zeker wanneer en zeker de eerste keer niet.
Dus inderdaad drie weken aan de lijn houden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puppy loops" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^