Wat een slecht leven..

Wat een slecht leven..

ahh..een oormassages... ja echt wat een hondenleven
Cosmic (en trouwens alle Podenco's) hebben van die heerlijke grote pulk-oren waar je lekker aan kunt pulken.. 
Aaah, das ook Twinko zn favo kroel plekje 
Twinko had vandaag voor het eerst hydrotherapie:

Wat spannend zeg! en wat vond Twinko ervan? op de foto lijkt Twinko het nog niet zo leuk te vinden, maarja.. dat kan ook een foto zijn 
In ieder geval super dat ze zoiets hebben uitgevonden!
Hij ondergaat het. En zolang de fysio hem lekkere dingen voert blijft hij gemotiveerd. Vervelend vind hij het dus niet, leuk ook niet.
Op de foto is hij heel geconcentreerd bezig
Best ingewikkeld zo'n onderwater loopband!
ja dat zal ook wel echt wennen zijn, wordt vast ook wel makkelijker als hij het een paar keer gedaan heeft.
Vanmorgen opende ik m'n ogen en had direct een prachtig uitzicht:







vandaag weer even naar de speelweide

foto van de week haha. (niet vandaag gemaakt, sorry)
Wachiwi woont 2 maanden bij ons.

Het is vers vlees weekend! Dus pens om 9 uur 's ochtends op de lege maag..
Wat ben ik een bikkel!

Na het eten kwam Punk tevreden naast me zitten om te vertellen dat ze klaar was met eten. Ze liet ook nog een smakelijke boer om me te laten weten dat het gesmaakt had. Volgens mij had ze haar schapenvet/knoflook bonbon als laatste op.. 
Lekker weer om te zwemmen 



Smeerpoets 
haha, wat een leuke foto's weer
Na lekker op het strand gespeeld en gewandeld te hebben was het tijd voor een welverdiend dutje. Lang leve de strofzuiger morgen.


Gigahoofd Twinko!
Ja..het komt er aan LENTE.



Vanochtend weer lekker wezen puin trainen met Ravik.


Was wel gister maar kon het toppic niet meer vinden

Hope met een nieuwe vriend die we tegen kwamen 
Max met 2 broertjes. (Al wel een tijdje geleden, alleen ik kreeg het niet voor elkaar om het topic terug te vinden haha!)
Gaya heeft een nieuw trucje bedacht op moment dat ze nog niet naar huis toe wilt 

madam gaat lang uit op de grond liggen en weigert nog te bewegen, Daar sta je dan midden in het park met een basset die op de grond gaat liggen 
Kwamen er vandaag achter dat Odi nog niet zo groot is haha!
Dachten dat hij aardig groot was, maar uhm.. Zet er een mooie grote hond naast, en hij is niks meer haha
Wat een knappe hond is die zwarte
Wat voor ras is hij?
(Odi ook hoor, natuurlijk
)