Leverwormen???? .....zou ik een beetje steun mogen vragen :'(

95 reacties · pagina 4 van 4

Paulina

18 augustus 2009, 12:11

@ Angelique , bedankt!


dit noem ik nou hulp!





@ Tes, ik heb al gezegd dat ik de "volgens het boekje" raad niet meer ga toepassen bij axa, het werkt toch niet,
en dat er te veel zout in zit...
kom op zeg, 't is niet alsof ik haar een week op een kaasdieet ga houden.

Het probleem is opgelost.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Leverwormen???? .....zou ik een beetje steun mogen vragen :'(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

18 augustus 2009, 13:55 1 doggies

Ik had het niet over de gezondheidsproblemen die je zo kan zien, zoals het moeilijke eetgedrag. Ik had het over een moederhond geboren bij een broodfokker, die drager kan zijn van allemaal nu nog verborgen leed. Ik bedoel daarmee oogproblemen, gewrichtsproblemen en erfelijke ziektes die pas later, als de hond wat ouder is, tevoorschijn komen. En die ook later, als de pupjes bijvoorbeeld een jaar of 3 zijn, tevoorschijn kunnen komen.

Je wist toen je Axa ophaalde helemaal niks van honden en broodfokkers zeg je, maar je wist het wél toen je Axa liet dekken. En nogmaals, het gaat met helemaal niet over het eetprobleem, en ik heb ook helemaal niet zoiets van "Och, arme Axa." Eerlijk gezegd interesseert dat me niet eens.

Wat me wel interesseert is dat er mensen pupjes hebben gekocht die later grote medische problemen kunnen krijgen. Je moet altijd voor ogen houden dat er verschil zit tussen lichte gezondheidsproblemen die je zo kan zien, zoals moeilijk eten en verborgen gezondheidsproblemen, die je nu nog niet ziet, maar die er wel degelijk kunnen zijn als ouderdieren niet medisch getest worden voor je gaat fokken.

Paulina schreef het onderwerp

18 augustus 2009, 14:30

Nienke, elke oude hond zal enige gezonheidsporblemen hebben...
elke hond wordt ooit blind/doof/ begint de manken...

Je gaat me niet zeggen dat je alles eruit kunt fokken, strax zullen ze mensen testen op afwijkingen zodat ze op 80 jarige leeftijd niet met een steunstok zullen rondlopen, of in een rolstoel zitten.


om dergelijke kwaaltjes, op oudere leeftijd zoals jij zegt, te minderen, ga je daar de DA.

ik blijf erbij, er is niets mis mee dat axa pups heeft gehad, ze zijn allemaal gezond.
Nog de "pretnes pups" nog de "stamboom pups" zullen 100% ziekte vrij zijn.
Tests maken... ja juist hetzelvde als met kanker tegenwoordig, ze zeggen dat je het niet hebt/genezen bent, en na een half jaar is het "ineens" opgedoken...

Jij hebt jou standpunt, ik de mijne.
Daar blijft het bij

Paulina schreef het onderwerp

18 augustus 2009, 14:32

+ ik zou graag hebben dat je iedereen hier bij het onderwerp blijft, en niet mij de fouten begint te wijzen. Zeker niet als je keer op keer op 1 ding blijft hameren, het begint ook wel iritant te worden hoor.

Ramona, Benji

20 augustus 2009, 21:11

Volgens mij heeft het geen zin dat mensen hier tips neer zetten. Je wijst ze toch allemaal af, zonde! :'(
Sommige mensen weten zó veel en misschien helpt het wel..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Leverwormen???? .....zou ik een beetje steun mogen vragen :'(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^