Skylar en de krabplank

2 reacties

Suzetje

gewijzigd 2 augustus 2012, 18:49

Wij hebben hier thuis naast de hond Skylar ook nog 2 katten rond lopen.Nu hebben wij in het verleden een hele leuke krabplank voor de katten gehaald. Deze was tot 3 weken geleden ook daadwerkelijk voor de katten.

Maar... toen kwam Skylar in huis. En die vond dat wel leuk zo'n muis waar ook nog eens een krabplank in verscholen zit.

Want je kan er namelijk mee spelen:



Maar je kan hem zelf natuurlijk ook als krabplank gebruiken als je bang bent dat je nagels niet genoeg slijten buiten:



Het is maar wat je leuk vind :-D haha.
Hij vermaakt zich dus al 3 weken kostelijk met die krabplank en tja voor de katten hebben we maar een nieuwe aangeschaft ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Skylar en de krabplank" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lise met Ruby, Naïn & Qalvin

2 augustus 2012, 18:48 3 doggies

De filmpjes werken niet, maar het zag er precies leuk uit! Heb jij trouwens een brown en tan nefwy?

Suzetje schreef het onderwerp

gewijzigd 2 augustus 2012, 18:54

Ik zie het :( Net de link proberen te bewerken maar het lukt niet :(
Nope het is een Tibetaanse Mastiff en zijn officiele kleuren moeten nog een keer goed bekeken worden door de raad van beheer :-)

Zou een van de modjes even naar de links kunnen kijken? *looks with puppy eyes*

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Skylar en de krabplank" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^