Los leren lopen.

1 reactie

~

1 augustus 2012, 12:06

Haha ja ik heb weer een vraag ;-) 
Rambo vind het hartstikke leuk om lekker rond te kunnen rennen.
Maar het probleem is dat hij niet los kan lopen.
Omdat :Als hij een andere hond ziet rent hij er meteen op af of hij luistert totaal niet meer naam mij.
Als we met een andere hond zijn luistert hij prima en blijft hij bij mij in de buurt.
Ook als ik een 2 korte riemen op de grond leg luisterd hij nog steeds niet,ik kan hem dan wel meteen pakken maar ik blijf het toch een beetje gevaarlijkvind als hij steeds naar andere honden rent die hij niet kent.
Heeft iemand tips voor mij?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Los leren lopen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Luca & de poezels ^_^

1 augustus 2012, 14:35 3 doggies

Misschien proberen aan een lange lijn en als hij wat verder is hem roepen en als hij komt meteen belonen. Ook al komt hij pas na een halfuur terug. Nooit boos worden of beginnen vloeken want dan komt hij niet meer. Dan vloek je maar met een heel hoog happy stemmetje :p Maar gewoon kort beginnen en dan steeds meer en meer lijn geven.

Moeten we met de onze ook eens doen maar die is gewoon potdoof vanaf hij iets ziet. En ik heb geen trainingsbuddy :-(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Los leren lopen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^