Ik heb een tijdje terug en vraag gesteld over Rambo de dominante kruising amerikaanse bull x mastinoGing niet echt lekker met hem en kreeg vele tips waaronder dat hij waarschijnlijk gewoon zo is dat het zijn karakter is.
Daar heb ik me bij neergelegd en hou hem aan de riem loop gewoon door en dat gaat prima.
Van de week ging en van mijn zoons van 14 Rambo even uitlaten maar na een uur was hij nog niet terug dus ga ik
kijken waar hij bleef loop ik langs het veld en kijk en denk in een oogwenk goh lijk Rambo wel en kijk nog een keer en warempel hij is het spelend met nog drie andere reuen. Wist niet wat ik zag en voelde me trots op mijn zoon en Rambo.
Nu heeft hij goede en wat minder goede dagen maar het gaat dus wel beter.
Vroeg wel aan mijn zoon hoe hij zo ver kwam en hij zei ja weet ik niet maar ik was hier als eerste en toen er een andere hond kwam zei die man gaat wel goed joh waarop ik zei dan is het u verantwoording en zo kwamen er nog twee bij en was het een gezellig hondenspel



3 doggies







