Silke (gast)
Hallo allemaal
Ik heb een groot probleem. Ik heb twee honden, kruising husky herder en een alaskan malamute. Nou zijn ze allebei superbraaf alleen kan ik de Malamute absoluut niet loslaten. Als ik hem niet aan de riem heb dan stuift hij er vandoor en kan komt hij niet terug als ik hem roep. Ik kan roepen wat ik wil, maar hij doet net alsof ie niks hoort.
Ik heb al geprobeerd hem te trainen met beloningen, iedere keer als hij komt wanneer ik roep hem met iets lekkers belonen en dat doet hij perfect. Totdat hij zich bedenkt dat rondrennen leuker is en dan gaat hij er weer vandoor.
Al met al ben ik hem nu al drie keer serieus kwijt geweest en ik moet een oplossing verzinnen, want ik durf hem nu niet langer los te laten.
Iemand een goed advies?





), dus ook wij hebben een lange lijn (
