Gisteren avond was ik zo dapper om ondanks mijn pijnlijke rug, schouder en nek, toch met twee van onze monsters op stap te gaan. Mijn zus ging met Micky bij een tante van ons op bezoek, en ik had al besloten dat ik met Rowan naar de kermis in het dorp wilde lopen omdat ik wilde weten hoe hij zou reageren. Maar ja, Myla helemaal alleen laten is ook zoiets ... dus toch maar besloten om haar ook mee te nemen. Tenslotte is zij ook nog jong en dus is het wel goed om haar ook te laten wennen en te kijken hoe zij reageert.
Ik dus op stap met deze twee monstertjes. Ben gezellig onderweg en heb ze eindelijk zo ver dat ze allebei zonder trekken aan de riem mee willen lopen (is wel zo fijn nu ik niet zoveel kracht heb) ... en ineens zie ik een groep jongelui staan, allemaal jonges met daar midden in op een muurtje drie meiden. Ik dacht dus, ach daar lopen we zo langs, geen probleem ... nou Rowan en Myla vonden het ook geen probleem. Maar vriendelijk en sociaal als ze zijn wilden ze toch veel liever gaan kijken dan ik verwacht had. Dus voor ik het in de gaten had werden twee lijnen uit mijn handen getrokken en stonden die twee daar midden tussen die jongelui. Die meiden, die 1 seconde daarvoor nog zo stoer hadden gezeten, sprongen boven op het muurtje, gillend en met hun handen stijf omhoog tegen hun lijf gedrukt. Daar stonden ze dan in hun mini minirokjes mooi en "stoer" te wezen. De jongens lachten nogal hard om die reactie en Rowan en Myla? Die stonden blij kwispelend te kijken wat die meisjes leuk wilden spelen.
Nog net op tijd kon ik dertig kilo Rowan tegen houden voor hij tegen een meisje opsprong (al had ik graag het effect gezien want als je op hoge naaldhakken op een muurtje staat te wiebelen in je mini minirokje kan dat wel eens leuk zijn). Maar goed, ik riep Rowan en Myla weer terug. Gaf ze het commando "voet" en "volg" ... daar gingen we weer. De jongens hoorde ik op een afstandje nog zeggen dat ze dat pas stoer vonden. Een slanke griet met twee honden die ook nog eens op commando luisterden, en het waren twee herders man! Ik was toch wel trots en voelde me natuurlijk gelijk heel stoer.
Dan lopen we de kermis op. Overal rustig laten snuffelen en luisteren want het is me nogal wat waar ze kennis mee maken. Rowan vond alles reuze interessant en Myla vond het minder leuk. Die kwam af en toe met haar voorpootjes tegen me opstaan. Dan liep ik iets achteruit, liep weer een metertje of twee verder en als ze weer netjes meeliep de hemel in geprezen. Ging best goed! Na een minuutje of 10 was ook zij lekker aan het rondkijken en vond ze het niet meer zo eng. Dus ik was zelf ook aan het kijken en ik zie een vrouw al een hele tijd kijken. Dacht zou ik haar kennen of zo? Ik wist het niet maar ze vond de honden zo interessant dat was te zien. En jawel hoor daar kwam ze aan. Maar wat ze me toen vroeg ... ik kon echt maar met moeite mijn lach inhouden. Arme Rowan! Hij werd uitgemaakt voor Malteser.
De vrouw was dus op zoek naar een Malteser en vroeg zich af of ze allemaal zo groot werden! Tja, ik heb haar maar even uitgelegd dat Rowan een Witte Duitse Herder is en dat ze toch maar even goed bij het ras Malteser moet kijken ... voor ze een keesje zou kopen als zijnde Malteser of zo. Maar arme Rowan, hij keek me ook echt aan alsof hij wilde zeggen "Hetty ben ik geen mooie herder dan dat ze me aanzien voor een Malteser". Heb hem onderweg naar huis daarna maar snel verteld dat hij voor mij de mooiste en liefste witte herder is die er bestaat. Tja kon niet zeggen dat hij de mooiste en liefste herder is ... dan zou Myla weer jaloers worden en dat kon ik niet hebben he.
Dus een avondje kermis kan wel eens onverwachte dingen opleveren toch?



3 doggies



