Senna heeft weer wat nieuws uitgevonden. Ze begint gaten het graven in de tuin. Ze lijkt er iets te ruiken. Vaak zijn het wortels van iets. Maar het is wel vervelend want we hebben net een nieuw gazon erin. Iemand een idee hoe ik dit af kan leren???
Senna heeft weer wat nieuws uitgevonden. Ze begint gaten het graven in de tuin. Ze lijkt er iets te ruiken. Vaak zijn het wortels van iets. Maar het is wel vervelend want we hebben net een nieuw gazon erin. Iemand een idee hoe ik dit af kan leren???
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gaten graven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Oei..lastig!
Wij hebben hier ook zo'n 12 weken oude kampioen gaten graven.
We hebben een apart stukje in de tuin volgestort met wit zand; daar mag ze graven zoveel ze wil, en de rest van de tuin is verboden gebied. Gelukkig snapt ze het, een keer "nee" zeggen als ze toch een poging waagt, en haar op haar eigen graafplek zetten is voldoende. Ze is al bijna in China..!!
Oh jee, ja dat is heel lastig!
Zoveel mogelijk bij haar blijven als ze buiten is en als ze begint, corrigeren met 'nee' (of welk woord jullie daar ook voor gebruiken) en haar dan weghalen bij die plek.
Lastig wel om steeds toezicht te houden, want als je even 5 minuten wegbent, dan huppa....
Onze dame kon er ook wat van. Meestal kon ik haar corrigeren, maar soms net te laat, gek werd ik ervan. Ons gazon is ook niet meer zo mooi haha. Al moet ik zeggen dat nu ze 1,5 is het amper tot nooit meer doet.
Alleen nog de heg uit elkaar trekken om takjes te sprokkelen waar ze op kan kauwen
"Senna doet het eigenlijk alleen als we niet in de buurt zijn. Soms probeert ze het ook als we in de tuin zitten maar dan zeg ik duidelijk "NEE" en dan stopt ze er ook mee. Maar ja ben er niet elke seconde bij
hier hetzelfde, doet het enkel als wij er niet bij zijn want ja, als wij buiten zijn is baasje interessanter dan kuilen graven!
Heb er zelf nog niets op bedacht, is ook niet zoo erg want hij doet het in een hoekje dat niet zo opvalt, maar anders zou ik me er op een stoel bij zetten en wachten tot ie begint
Deed Senna het maar in een hoekje haha. Maar ze doet het overal in het gras. Heb het idee dat ze voor mol studeert.Het gazon ligt er nog maar net een paar maanden in. Manlief is er daarom ook niet zo blij mee.
O oke, Bij ons mag ze niet alleen in de tuin, vind ik veel te gevaarlijk te steken alles in de bek. Moet ook zeggen da ze het alleen in de tuin niet leuk vinden, als ik even snel iets binnen moet pakken liggen ze allebei bij de tuindeur te wachten tot ik weer buiten kom...
Edit: ik zou toch proberen om haar zo min mogelijk alleen in de tuin te laten...
"Hier ook zoiets. Luca duwt heel zijn smikkel in het gras en begint dan ontzettend te snuffen (knorren). Best grappig maar dan begint hij te bijten en te wroeten. En inderdaad steeds neen af zeggen maar als je er niet bent durft hij het ook doen.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gaten graven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.