oude hond word dom

17 reacties

Jannieke

gewijzigd 26 juli 2012, 00:34

sorry ik wist niet dat jullie boos zouden worden? ik vroeg alleen om advies

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oude hond word dom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mieranda

26 juli 2012, 00:29

verkoop hem ALSJEBLIEFT nu meteen aan een LIEF baasje oke.

lunalover

26 juli 2012, 00:30

PARDON? Verveel je je en maak je een erg misselijk grapje? Get a life!

Chantal » Jessy «

26 juli 2012, 00:30

Doe alsjeblieft die hond weg naar iemand die hem wel waardeert!

Pepijn & Otis

26 juli 2012, 00:30

Hoe je hem leuk kan maken? Ik denk dat hij heel wat op zal knappen als jij jezelf laat opnemen en hem bij mensen plaatst die een hart voor dieren hebben. ;-)

Simone

26 juli 2012, 00:33

Ik kan dit echt niet serieus nemen, volgens is de bedoeling van TS om de boel op te naaien.

lunalover

26 juli 2012, 00:34

Je moet je echt helemaal kapot schamen meiske!

Dobber †

26 juli 2012, 00:34

Meisje, hoe oud ben je eigenlijk???

Ik denk dat je voorlopig maar even van je hond af moet blijven, het arme beest. Hij is 10 jaar oud, dat is in mensenjaren rond de 70. Die lopen niet zo snel meer hoor. En om hem te gaan slaan omdat hij saai is en tegen je benen aan gaat liggen vind ik onvergefelijk. Asjeblieft zeg, gedraag je een beetje volwassener. Je hond is al heel oud en wil graag bij je zijn, die heeft geen behoefte meer aan rennen en spelen. En dat ie terug komt met een kwispelende staart laat alleen maar zien dat hij graag wil dat je hem leuk vind. Arm beestje want dat hij aardig gevonden word is bij jou duidelijk te veel moeite.

Esther

26 juli 2012, 00:35

Hij komt terug bij je???? Goh, wat een lieve hond heb je. Ondanks dat jij hem schoftiger behandeld komt hij toch terug.

Wat zijn honden tollerant hé? Ook oude honden hebben genegenheid nodig en ook wel leuke dingen. Het is warm dus alle honden hebben daar last van.

Wat verwacht je dan van je hond?

En mocht je hem niet meer willen dan mag je hem hier brengen, ik ben DOL  op oude cavaliers.

Simone

26 juli 2012, 00:36

SJEZUS is dit serieus?!?!?!?!?!?!
ik vind dat aan de hand van het IP adres haar ouders ingelicht moeten worden!!!!!!!!!!!!!

Jannieke schreef het onderwerp

gewijzigd 26 juli 2012, 00:39

ok

lunalover

26 juli 2012, 00:39

Je zit duidelijk te stangen, zomervakantie en een drankje teveel op? Dom vriendje die je account heeft gebruikt?

Esther

26 juli 2012, 00:40

" ok "

Je bent zelf de topicstarter en dan dit antwoord???

Jannieke schreef het onderwerp

26 juli 2012, 00:40

@lunalover

een vriendin! ik schaam me dood, ik ga een tijdje niet meer op totdat mensen dit vergeten zijn want dit heb ik niet getypt en mijn hond is 3 maanden geleden overleden.

Dag.

Esther

26 juli 2012, 00:41

We worden duidelijk in de maling genomen. Wat jammer dat kinderen zich niet kunnen beheersen en dat ze zich vervelen in de vakantie.

lunalover

26 juli 2012, 00:41

"
Je bent zelf de topicstarter en dan dit antwoord??? "

Er stond eerst dat ze de ouders zelf al gebeld had, ze verandert steeds haar antwoorden. Geen aandacht meer aan besteden. Puberaal gedrag van iemand die al 3 uur geleden op bed had moeten liggen met een schone luier!

Simone

26 juli 2012, 00:42

mogelijkheid is natuurlijk ook een vervelend broertje.....

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

26 juli 2012, 00:55

Beste allemaal,

omdat dergelijke topics niet thuis horen op Hondenpage gaan wij dit topic sluiten. Wij zullen contact opnemen met TS wat er nu precies aan de hand is.

Met vriendelijke groet,
het Moderatorteam.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oude hond word dom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^