poppy en de eendjes

3 reacties

nora jazzy en poppy

23 juli 2012, 13:33

omdat het vandaag zo warm is,ging ik vanmorgen met jazz en pop op stap.en poppy is gek op zwemmen.dus aangekomen bij de uitlaatplek voor honden,liep ze gelijk naar het water en zag 3 eendjes zwemmen.zonder de eendjes ook maar een blik waardig te keuren ging ze lekker zwemmen.de eendjes waren ook helemaal niet bang voor haar en zwommen gewoon naast haar. :-D :-D dus poppy uit het water en plons weer in het water.en de eendjes bleven weer gewoon bij haar in de buurt.het was werkelijk waar te lief voor woorden.en ik had mijn telefoon niet bij me om een foto te maken.volgende keer maak ik zeker een foto van pop en de eendjes. :-D :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy en de eendjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Floortje Faun

23 juli 2012, 17:23 3 doggies

Wat lief!!!
Ik vind het zelf heel belangrijk dat Doby niet achter andere dieren aangaat, mooi dat jouw Poppy het niet doet!!!
Het is iets voor bij dat topic dat Chris ooit opende: over dierenliefde tussen verschillende diersoorten.

corrie koopman

23 juli 2012, 17:25 3 doggies

Wat jammer dat je er geen foto van hebt.
Maar wel heel lief van ze.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

23 juli 2012, 17:32

@floortje.ja ik vind het ook belangrijk hoor dat ze andere dieren niks aandoen of er achter aan gaan rennen.maar het was zo een koddig gezicht.jazzy doet ze ook niks hoor.maar die is meer een snuffelaar. :-D hij gaat wel in het water maar alleen op bepaalte plaatsen. O-) maar die poppy,wat ben ik trots op haar zeg. ;-)

@corry ik neem nu mijn telefoon overal mee naar toe. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy en de eendjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^