giftige plant

4 reacties

[email protected] (gast)

20 juli 2012, 16:18

ik heb een pup, hij loopt natuurlijk ook in mijn tuin.
daar heb ik planten staan euonymus fort.
mijn vraag is: zijn deze planten giftig?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "giftige plant" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sharon & Marley

20 juli 2012, 16:30

Mijn moeder heeft hem ook staan, haar hond heeft er nog nooit van gegeten maar hij is wel zeer giftig.. Braken, buikkramp, buikloop en sufheid zijn de syptomen.

puppen eten alles op. hij hoeft er maar op te kauwen en de sappen komen vrij, je pup goed in de gaten houden, anders gaas erom heen zetten tot je hond volwassen is, volwassen honden zijn kieskeurig.

moniek

20 juli 2012, 16:39

Hoi Peter, Mijn tuin staat vol giftige planten :'(, pup heeft er nooit van gegeten. Mijn tuin ligt ook vol split, ik was neurotisch de eerste weken, dacht dat hij die ook at. Hij raust liever door de tuin en gaat bovenop mijn planten liggen ;-), split regelmatig in zijn bek, maar spuugt het weer uit. In het begin regelmatig gecorrigeerd, over het rausen en op planten gaan liggen, dat is nu na twee maanden gestopt, gelukkig.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "giftige plant" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^