
Volgende week donderdag mogen wij dus onze nieuwe puppy ophalen en nu had ik wel nog een vraagje:
Ik werk met een bench. Het is een grote bench waar ik een tussenschot heb geplaatst omdat hij te groot zou zijn voor de pup. Nu vroeg ik me af: Moet daar een mandje instaan en leg ik zo'n puppypads op de grond zodat als hij plast het niet over de hele bench vloeit?
Bij Jerome heb ik die benchtraining volledig verkeerd aangepakt (ik had toen ook niemand om aan te vragen, want de fokker had er niets over gezegd), en daarom vraag ik jullie nu raad.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "in de bench puppypads?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Puppy pads......Ik neem aan dat je de bench als slaap en rust plek gaat gebruiken dus het aanleren voor een plasje lijkt me wat vreemd. Als je er een mandje in wilt zetten prima maar de zindelijkheid leer je aan door met de pup op tijd naar buiten te gaan?
Hier ligt er altijd een vetbed in ik heb nog nooit puppy pads gebruikt.
3 doggies 


3 doggies 
nee die gebruik ik net om pipi op te doen als ze net tijdig buiten geraken.
ik leg er altijd 1 aan de deur de eerste week
zeker niet in de bench leggen
3 doggies 
Tja een ongelukje kan altijd gebeuren natuurlijk maar zou geen puppy pads in de bench leggen.
Je moet gewoon zorgen dat je een extra set hebt.
Als er dan een ongelukje gebeurd kan je het wassen en heb je schoon om er weer in te leggen.
Lijkt mij trouwens ook niet heel erg lekker voor het beestje om op te liggen.
3 doggies 
waar ik wel 1 inleg is in haar kussen voor moest ze er op plassen dat alleen de overtrek nat is en niet haar vulling.
maar gelukkig heeft ze nooit op haar kussen geplast

Bianca: oké, das inderdaad ook een goede tip! Ik zorg voor 2 dekentjes zodat ik de ene kan wassen als die vuil is.
Het is de bedoeling dat hij, net als Jerome, plast en poept in een hondentoilet die aangelegd is in de tuin. Dus het is zeker niet de bedoeling dat ik hem zindelijk leer op de pads, maar wel degelijk in het toilet.
Ik ben blij dat ik nog geen heb gaan halen, want was echt aan het twijfelen. Gelukkig bestaat HP nog voor tips ![]()

"
3 doggies 
Eigenlijk is de kans op ongelukjes best klein als je er op tijd bij bent elke keer.
Wakker is gelijk plassen.
's nachts kan het misschien nog wat lastig worden misschien.
Maar 1 in het kussen is wel een goed idee!

3 doggies 
Je weet nu in ieder geval wat het is 
Je bent goed voorbereid dus het zal helemaal goed komen.
Anders de bench kleiner maken.
Hebben wij met Djago ook gedaan en wij hebben echt nooit ongelukjes gehad 's nachts en hij sliep gelijk de hele nacht door.
Ook wel een gelukstreffer denk ik.


3 doggies 
Even een fototje van Djago's verkleinde bedje
Met een beertje uit het nest.

Spannend!
Alvast heel veel plezier! 

Nog 1 vraagje Bianca: Waarom ligt er een deken op de bench? Is dit omdat hij niet afgeleid zou zijn als je hem verplichte rust geeft? Dit is ook een goed idee aangezien bij ons de bench gewoon in onze leefruimte staat en hij ons gewoon kan zien.
3 doggies 
Wij hadden het idee dat hij heel onrustig was omdat hij bij de voordeur zit.
Hij hoorde dus mensen door het trappenhuis lopen en het licht ging daar aan en uit.
De eerste dag was zo vermoeiend voor hem dat hij de 1e nacht zo doorsliep maar de 2e nacht en 3e nacht waren al drama.
We hebben allebei in de regen gestaan terwijl meneer alleen maar wilde spelen haha.
De 4e nacht hebben we een deken er over heen gelegd en hij slaapt sindsdien heel de nacht door (lees 8 uur).
Toen was hij nog geen 9 weken oud.
Met een deken er omheen neem je eigenlijk alle prikkels weg.
Er is niks meer te zien dus was hij ook minder snel afgeleid. De bench is immers de rustplek dan moet er ook kans zijn om rust te krijgen.
Die had hij meteen toen het donker werd in zijn huisje 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "in de bench puppypads?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?