hond als logee

4 reacties

ik heb thuis een hopnd als logee maar wat moet ik ermee doen? (gast)

19 juli 2012, 17:16

hoi
ik woon thuis op een paardenboerderij en we hebben een hond als logee! maar ik ben 11 en vind het hartstikke leuk als ik lekker veel dingen met de hond ga doen zoals wandelen springen spelen met de bal maar weten jullie misschien wat ik er allemaal mee kan doen?
het is best wel een speelse hond en als je hem roept gaat zij meteen zitten!!!!
groetjes sanne

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond als logee " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jael

19 juli 2012, 17:18


erg leuk ! je kan er idd mee gaan wandelen , spelen , misschien zwemmen?

jael

19 juli 2012, 17:20


hier vind je ook wat leuke dingen !


http://www.dogweb.nl/gedrag/spel.html

sanne

19 juli 2012, 17:39

bedankt jael ik heb inderdaad een paar ideeën van die site en die hond blijft maar een paar dagen en mist zijn baasje ook wel een beetje dus wat afleiding kan geen kwaad

jael

19 juli 2012, 22:23


graag gedaan :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond als logee " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^