Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandelen voor Fedor en Yuna" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Top actie!!!
Helaas kunnen wij niet komen.
Maar hierbij even een upje om het onder de aandacht te brengen!!!
O dat is wel dichtbij, ik ga even kijken of we kunnen.
@Iris & Rivka: Dat zou geweldig zijn!
Je kunt dit ook op de hondenpagina op Facebook zetten. Dan bereik je misschien nog meer mensen!
@ Kim en Casper: Dank je voor de tip, ik ga meteen kijken!
super goed idee! ik kijk het even aan.. weet nu nog niet of ik die datum echt zal kunnen..
schrik alleen wel een beetje als ik lees dat er aan de kleintjes is gedacht door een kortere route te maken.... kleine hondjes kunnen toch net zo goed lopen als grote honden?
@Judith: met de kleintjes wordt natuurlijk bedoeld: de pups....
Via hier ook nogmaals bedankt voor alle steun!!
Wat een goed initiatief ! Maar mogen mijn vader en ik ook zonder hond komen ? Wij hebben namelijk beiden geen hond maar willen misschien (als mijn vader ook kan) wel komen !
Ik ga even aankijken of die datum voor ons past... zoja willen we gerust mee.
Wat een goed initiatief zeg!!
Voor ons is het te ver, maar ik hoop dat jullie heeeeeeeeeeel veel geld ophalen voor Fedor en Yuna!
En ik hoop dat ze zelf ook snel weer fijn kunnen wandelen
@Esther: Natuurlijk mag dat. Hoe meer ziel, hoe meer vreugd.....
Jullie zijn van harte welkom.
ik ben er bij aanwezig!! sowieso en ik probeer mensen te regelen
Wat leuk zeg! Wat een goed idee 
Ik hoop dat ik kan komen.
misschien even een tip..
als je niet kan komen, dat je gewoon toch het inschrijfgeld betaald om fedor en yuna te helpen, Er zit ene kleine kans in dat ik moet werken, maar ik betaal sws het inschrijfgeld a 5 euro
Ik zit op mn werk en kon helaas niet zien waar het gehouden wordt! een kortere route voor de wat oudere hond en pups vind ik super dat daar aan gedacht is. toppie
@ Jane en Boris: Op de Herperduin te Herpen.
Wat ongelofelijk lief om zoiets te organiseren voor hen!
Oooh dat is richting beuningen! Bekend voor mij!
dus ga zeker mn best doen er ook bij te zijn.
Misschien kom ik wel met Jane mee, of zij met mij hoe je het ook wilt noemen.
Graag zouden wij mee gaan! Helaas erg ver weg en de kans is dus niet zo groot dat we komen ik zal het wel nog even met de rest overleggen 
"
Helaas hebben we vandaag moeten besluiten om de wandeling voor Fedor en Yuna niet door te laten gaan, vanwege te weinig animo.
We willen toch graag even de mensen bedanken die zich hadden aangemeld en natuurlijk ook de mensen die ondanks dat ze de datum van de wandeling niet konden, toch een kleine bijdrage hebben overgemaakt.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandelen voor Fedor en Yuna" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.