hoeveel Acana

3 reacties

Carla

18 juli 2012, 19:30

Wij gaan naar Tsjechie op vakantie. Thuis voer ik KVV maar op vakantie wil ik Acana gaan voeren. Ik heb die een tijd terug gekocht bij een KVV verkooppunt gewoon uit de grote zak zo in een mee gebrachte emmer. Ik weet nu dus niet meer hoeveel ze nu eigenlijk moeten hebben per dag?
Ik heb een cocker van 14 kg en een boomer van 6 kg wie weet hoeveel die per dag nodig hebben?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoeveel Acana" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Janca & Bailey{Luna R.I.P)

18 juli 2012, 20:23 3 doggies

je kunt het opzoeken op zooplus kijk dan bij de soort die je hebt en dan voeraanbeveling aanklikken daar staat het precies vermeld.

janca

Carla schreef het onderwerp

18 juli 2012, 20:40

" je kunt het opzoeken op zooplus kijk dan bij de soort die je hebt en dan voeraanbeveling aanklikken daar staat het precies vermeld.

janca "


dank je Janca

luna

18 juli 2012, 21:11 3 doggies

ligt eraan welke brok van acana en hoe active je honden zijn,google maar even op acana zelf.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoeveel Acana" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^