" Zoo snel aankomen kan bijna niet van de voeding als ik reken vanaf mijn laatste mail 2 dgn terug! Weet niet hoe lang je m al bijvoert?
Misschien toch door de castratie!
Floor is ook zwaarder geworden na de sterilisatie, misschien is dat bij mannekes ook wel zo! "
Hij heeft maar 1x zo'n blikje gehad en niet eens helemaal opgegeten dus dat is het niet hoor.
Hij krijgt nu 2 weken zalm olie 0,25ml (1ml voor 5 kg) dat vind hij reuze lekker!
En geloof dat mijn man hem nu 3x een kleine bh met pindakaas heeft gegeven ( en stukjes van koekjes die hij at).
Hij eet nu een ruime week Darf voor honden ( kreeg eerst Darf voor katten). Dat zou niet uit moeten maken maar heb toch het idee dat daar meer calorieën in zitten.
En tja het is nu 3 weken geleden van de castratie, ze komen er idd van aan omdat de stofwisseling anders gaat werken.
Maar de dierenarts had er geen idee van hoe snel dat gaat, sommigen komen heel snel aan en sommigen pas na een jaar of helemaal niet.
Ik zie iig dat ons mannetje groeit, een lekker vetlaagje om hem heen krijgt en daar ben ik heel blij mee!

Vandaag 1250 gram!!
Oh en nog even een nieuwtje!
We hebben een geweldige nieuwe dierenarts gevonden hier in Zeeland en maar 10 min rijden van ons!
Ze werkt met de dieren zoals ik het graag zie:
Is vóór kvv, ze verkoopt zelf Carnibest en ze doet aan titerbepaling en geeft vaccinatie op 'maat'!
En ze kunnen anesthesie op 'maat' geven doordat zij inhalatie-anesthesie in huis hebben. Hierdoor worden de risico's van een narcose tot een minimum beperkt!!
En als extraatje ( wat natuurlijk niet noodzakelijk is) heeft ze zelf ook een chihuahua!

Wat haar dus heel vertrouwd maakt met het ras.
Wat mij gelijk duidelijk werd bij onze kennismaking.
Ik ben gelijk langs geweest om kennis te maken en ze is echt super aardig en heel lief voor Bart!