American pitbull bully

229 reacties · pagina 3 van 8

Franzi (OMK)

2 juli 2012, 12:25

Niet iedereen weet dat he, ik denk dat ze het er bij heeft gezet voor de mensen die niet zoveel afweten van de "American Bully". Voor jou zal het misschien wel duidelijk zijn, maar moest ik enkel " American Bully" zien staan zou ik meteen denken aan een amerikaanse bulldog


Nou het zit er ook vaak van alles aan bulldogs in - Amerikaanse, Engelse, Franse of Cane Corsos, Bandogs, Mastinos, Staffs, noem maar op ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "American pitbull bully" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Stef

2 juli 2012, 12:27

doe mij de atleetjes maar...
En voor de rest ben ik het 100 % eens met @joey & Franzi

MYRIAM

2 juli 2012, 12:28

" hahaha O-)

ik bedoelde meer, geen echte liefhebber van de american bully's of pitbull xxl

een liefhebber van diva ben ik dan weer zeker wel :-D ;-) "

gelukkig maar hoor pffffffffffffff schrok al en diva was al zwaar verdrietig
:-D :-D :-D

Stef

2 juli 2012, 12:35

Niet iedereen weet dat he, ik denk dat ze het er bij heeft gezet voor de mensen die niet zoveel afweten van de "American Bully". Voor jou zal het misschien wel duidelijk zijn, maar moest ik enkel " American Bully" zien staan zou ik meteen denken aan een amerikaanse bulldog


als ik iets niet weet dan google ik op de naam en zoek naar afbeeldingen ;-) dan weet je genoeg te vinden hoor

Stef

gewijzigd 2 juli 2012, 12:37

een bully is gewoon geen pit en zou die naam ook niet mogen dragen! Er zit niets in zo'n hond wat wat iets toevoegt aan een pitbull

Franzi (OMK)

2 juli 2012, 12:40

In de VS noemen de Mensen hun Bullys gewoon American Bullys. Daar kan het, hier niet dus?

Maxine

2 juli 2012, 12:43

" In de VS noemen de Mensen hun Bullys gewoon American Bullys. Daar kan het, hier niet dus? "


De VS... juist ja daar noem je het haha

Mellow

2 juli 2012, 12:45

"

Die "Grijze Pit" was zeker geen Pit ;-) "


Ik heb er geen verstand van, volgens mij zei hij dat, maar kan ook dat ik dat verkeerd heb onthouden.
Hij had wél geknipte oortjes en een brede kop.

Viel in ieder geval in dezelfde categorie honden zeg maar.

Franzi (OMK)

2 juli 2012, 13:01

Ik heb er geen verstand van, volgens mij zei hij dat, maar kan ook dat ik dat verkeerd heb onthouden.
Hij had wél geknipte oortjes en een brede kop.

Viel in ieder geval in dezelfde categorie honden zeg maar.
Ja, onwetende Mensen met een blauwe Stafford of Bully waren het. 99% van de blauwe Honden zijn geen raszuivere APBTs. Ik zelf heb tot nu toe in mijn leven maar een echte ADBA Pit gezien die blauw was. 
Maar als je er meer over wilt weten zend je mss best een bericht of spammen we ergens anders ;-)

Stef

2 juli 2012, 13:03

De VS... juist ja daar noem je het haha

ze zeggen daar toch ook american bulldog dat zeggen ze hier ook! Dus zo raar is het niet het beestje aan het goede naampje te noemen ;-)

daven

2 juli 2012, 13:12



Is ook best verwarrend het gros van de xxl zet ook pitbull op hun site (ook in Amerika ;-) )
Zelfs bij de pocket of standaard en xl versie zie je constant het woord pitbull erbij staan :-)
Maar ik vind een bully ook geen "echte " pitbull maar een variant ervan :-)

Maxine

2 juli 2012, 13:13

" De VS... juist ja daar noem je het haha

ze zeggen daar toch ook american bulldog dat zeggen ze hier ook! Dus zo raar is het niet het beestje aan het goede naampje te noemen ;-) "


Dat is waar! Maar ik denk dat de naam hier gewoon anders verwoord wordt waardoor die naam niet zo bekend in de oren klinkt bij de mensen die er niet zoveel afweten van de american bully

Franzi (OMK)

2 juli 2012, 13:17

"

Dat is waar! Maar ik denk dat de naam hier gewoon anders verwoord wordt waardoor die naam niet zo bekend in de oren klinkt bij de mensen die er niet zoveel afweten van de american bully
"


dan word het tijd eraan te beginnen ;-)

Stef

2 juli 2012, 13:19

geld in mijn ogen idd ook voor de fokkers waar dan ook ter wereld... Noem het naar wat het is en niet naar wat het absoluut niet is...

Stef

2 juli 2012, 13:22

"

Dat is waar! Maar ik denk dat de naam hier gewoon anders verwoord wordt waardoor die naam niet zo bekend in de oren klinkt bij de mensen die er niet zoveel afweten van de american bully


Maar weet je wat voor probleem je krijgt dat niemand weet wat een echte pitbull is! Elk incident dat zich voordoet met een pitbull of stafford achtige word de naam pitbull aan gekoppeld.. en zo krijgen die hondjes die slechte naam.. Als ik op straat loop met mijn stafford spirngen ze aan de kant voor die enge pitbull! Maar als ik met mij pitje loopt vraag iedereen zich af wat voorleuk lief en vooral klein  hondje ik bij me heb!
"

Maxine

2 juli 2012, 14:38

Tja, dat is een situatie die hier in de maatschapij wel zal blijven bestaan denk ik. Je hebt mensen die uitgaan van de vooroordelen, maar er zijn ook mensen die dat niet doen. Dus wat boeit het eigenlijk dat mensen slechte dingen over je hond denken? Je weet toch zelf hoe ze zijn.

Ik ga me niet verdiepen in een ras dat mij niet interesseert, door dit topic weet ik nu wat een american bully is. Anders had ik het nooit geweten. Als jij helemaal gek bent van het ras wilt het niet zeggen dat andere mensen er ook plots alles van moeten weten he.

Stef

2 juli 2012, 15:33

" Tja, dat is een situatie die hier in de maatschapij wel zal blijven bestaan denk ik. Je hebt mensen die uitgaan van de vooroordelen, maar er zijn ook mensen die dat niet doen. Dus wat boeit het eigenlijk dat mensen slechte dingen over je hond denken? Je weet toch zelf hoe ze zijn.

Ik ga me niet verdiepen in een ras dat mij niet interesseert, door dit topic weet ik nu wat een american bully is. Anders had ik het nooit geweten. Als jij helemaal gek bent van het ras wilt het niet zeggen dat andere mensen er ook plots alles van moeten weten he.   "
zijn dat mijn woorden dan? Dat zeg ik helemaal niet.... het intereseert mj weinig wat mensen over mijn honden denken want ik weet idd hoe ze zijn.. het intereseert mij wel dat een ras naar de knoppen word geholpen door vele ontwetende mensen ;-)

Maxine

2 juli 2012, 17:29

" zijn dat mijn woorden dan? Dat zeg ik helemaal niet.... het intereseert mj weinig wat mensen over mijn honden denken want ik weet idd hoe ze zijn.. het intereseert mij wel dat een ras naar de knoppen word geholpen door vele ontwetende mensen ;-) "


Neen stef, dat was niet op jou :-)

Amy schreef het onderwerp

2 juli 2012, 19:12

" In jou ingangspost vroeg je om meningen- voila, there you go dus nu niet komen zagen als je kritiek krijgt aub.
Ik ken jou Honden niet, heb ook nergens gezegd dat ik ze niet moet hoor .
Wat ik wel niet moet, en dat zei ik al, is, deze Honden "Pitbulls" te noemen! 
En ik zeg niet dat iedere Bully een Rotcharakter heeft maar ik weet wel dat bijv bij de ABKC en de EBKC vaak Honden met een Rotkarakter dus niet de Ring uitgezonden werden, in tegendeel, ze winnen zelfs de Nationals.
Vergis je aub niet, ik weet meer over deze Honden dan je denkt en ken een hoop mensen met Bullys. Ik waardeer wel Mensen die weten wat het Ras inhoud, zowel bij de Bully als ook bij de APBT en ik kan een mooi getrainde Bully wel appreceeren hoor ;-) "

ik vroeg waarom mensen dit ras wel of niet leuk vonden, niet of ze continue commentaar willen leveren als er iemand eens iets positiefs zegt.
verstand van deze honden of niet, als jij bij voorbaat al zegt dat ze meesten een rotkarakter hebben, weet je niet waar je het over hebt. ik snap wel dat mensen met een bochtje om mij heen lopen. dit zijn namelijk de vooroordelen waar mensen op af gaan. en begrijp me niet verkeerd, ieder zijn mening dus als jij ze niet mooi vind of ze te overdreven vind, prima. maar over het karakter van honden kan je niks zeggen. dat ligt helemaal aan de eigenaren. en ik weet niks van ABPT dus daar kan ik niet over mee praten, maar de shows waar ik heen ga, hebben zeer strenge regels.

om even antwoord te geven op een van de vragen over shows met gecoupeerde oren:
ik denk dat 1 op de 20 honden wél oren hebben, de rest allemaal zonder. wij worden dus gewoon toegelaten ja. wel is het zo dat als jou hond ook maar 1 keer gromt, blaft of uithaalt naar een andere hond of persoon, dat je dan meteen je spullen mag pakken en moet vertrekken. vorige maand nog waren er mensen helemaal uit italie gekomen met hun hond, tijdens de keuring wilde de keurmeester de rug van de hond voelen waarop de hond begon te grommen. moest meteen de ring verlaten, geen herkansing niks.

wendy

2 juli 2012, 20:04

ik vind sommige erg leuk om te zien, hou t zelf bij men engelse staffies , zijn toch meer geschikt om mee te sporten :-D :-D

Claudia & Layka

2 juli 2012, 21:19

" Hey je hebt twee prachtige honden.. En die oren ik vindt ze best goed staan hoor. zou het alleen uit medisch oogpunt bij mij amstaff doen als het nodig is.

Op t moment niet nodig en hoop dat t nooit hoeft.. Verder veel plezier met die twee mooierds.. "


Dat hebben ik en mijn vriend ook, stel Layka zou infecties gaan krijgen dus indd medisch dan gaan de oortjes eraf. (Als er niks anders tegen te doen is)

Emmentaljuusto

3 juli 2012, 01:30

Heb je ook foto's van je honden?, ben ik wel nieuwsgierig naar :-D
Sommige bully's vind ik wel mooi alleen die overdreven hondjes met de kromme ellebogen niet en ook extreem korte neuzen ben ik niet zo gek op.
Ben zelf toch meer fan van de atletische honden die geschikt zijn voor de sport, dat geld voor elk ras zowel de labrador als de amerikaanse bulldog als de duitse herder vind ik de werktypes en de slanke types leuker. Ben dan ook dol op windhonden bijvoorbeeld ;-)  american bully's en engelse bulldoggen vind ik ook erg mooi hoor maar zou er zelf nooit een nemen.

linneke

3 juli 2012, 02:01

geef mij liever de klasieke pit, amerikaanse staff of engelse staff.
sommige bully's vallen nog wel mee en zijn nog wel mooi maar de meeste de je op internet vindt... bah bah bah!

Amy schreef het onderwerp

3 juli 2012, 07:31

" Heb je ook foto's van je honden?, ben ik wel nieuwsgierig naar :-D
Sommige bully's vind ik wel mooi alleen die overdreven hondjes met de kromme ellebogen niet en ook extreem korte neuzen ben ik niet zo gek op.
Ben zelf toch meer fan van de atletische honden die geschikt zijn voor de sport, dat geld voor elk ras zowel de labrador als de amerikaanse bulldog als de duitse herder vind ik de werktypes en de slanke types leuker. Ben dan ook dol op windhonden bijvoorbeeld ;-)  american bully's en engelse bulldoggen vind ik ook erg mooi hoor maar zou er zelf nooit een nemen. "
Ik had foto's van mijn honden in mijn profiel, maar toen kreeg ik een bericht dat dt niet toegestaan is vanwege de gecoupeerde oren.

Melanie en Lucy

3 juli 2012, 07:58

" Ik had foto's van mijn honden in mijn profiel, maar toen kreeg ik een bericht dat dt niet toegestaan is vanwege de gecoupeerde oren. "



na dat is ook wat.... vind het wel een beetje ver gaan...

miss moet je er sterretjes op plakken O-)

Loes & Kaya

3 juli 2012, 08:11

" Ik had foto's van mijn honden in mijn profiel, maar toen kreeg ik een bericht dat dt niet toegestaan is vanwege de gecoupeerde oren. "


Volgens mij is het zo dat als je een hond als herplaatser of dergelijke hebt en hij het al heeft het niet uit maakt, maar als je er zelf voor kies en het hebt laten doen dan mag het niet hier op HP?

Cheeky Boomer

3 juli 2012, 09:59

Ik kan het geen mooie honden vinden... T'is en blijft een persoonlijke smaak en voorkeur veel mensen vinden mijn mopsje ook niet mooi  

Gecoupeerde staart en oren heb ik een dubbel gevoel over...
Is het alleen voor het mooie of om ze een 'gevaarlijk/stoer' uiterlijk te geven, ben ik er op tegen.
Is het uit veiligheid of vanwege blessures/wonden heb ik er totaal geen problemen mee.

De gemeente waar ik in woon zit hoogstwaarschijnlijk een 'fokker' er staan regelmatig advertenties met een American Pitbull Bully pups, allemaal met gecoupeerde oren :'(

emanuel (gast)

3 juli 2012, 10:11

ijgenlijk is het gewoon een american bully ,  ( de corecte naam vanuit amerika ) en niet american pitt bully terrier

voor de rest ben ik niet zo een fan van zulke hondjes ,"" worden gekweekt omter breedst en laagst , dus je kunt gewoon wel eens zeggen een kleine monster tankje : p

en om de american bully te bekomen heb je idd kruisingen nodig ,   maar zo is elke hond onstaan :-)
dus nou niet zjeveren mense

emanuel (gast)

3 juli 2012, 10:14

god wie weet  bestaat er bine 50 jaar de nederlandse pitbull terier :p

emanuel (gast)

3 juli 2012, 10:15

ben tog wel benieuwd naar jouw hondjes hoe ze eruit zien , mss gewoon de oren fotoshopen ?? , en erop zetten :p op h p

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "American pitbull bully" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^