1 of 2

13 reacties

anja en simba

29 juni 2012, 18:21

ben erover aan het nadenken of ik er een 2de hond zou bijnemen of nie

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "1 of 2" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Luna

29 juni 2012, 18:23 3 doggies

oeps 3 kindjes en 1 hond,lijkt mij toch druk genoeg eerst, hoe leuk en mooi het ook mag zijn 2 honden.
maar ieder moet he zelf maar weten he.

anja en simba schreef het onderwerp

29 juni 2012, 18:24

ja druk is het meer dan genoeg maar dacht dat dan simba een beetje gezeldschap hed als wij er eens niet zijn en dan een beetje kan spelen

sandra, elmo & denzel

29 juni 2012, 18:35 2 doggies

ik zou eerst zorgen dat deze pup helemaal is opgevoed en stabiel is, dit kan wel 2 jaar duren bij sommige honden......

en zeker als je 3 kindere hebt, ik heb er 2 en 2 honden, waarvan 1 een puber is, dan 2 kleine kinderen erbij, is echt veel, maar zou het niemand aanraden!!!

ik snap dat je denkt dat je het leuk vind als hij alleen is, maar als het goed is, als jij weg ga en hij blijft alleen thuis, dan gaat hij slapen,en heeft hij dus niks aan een speelmaatje!zodra ik hier de deur uit stap, gn ze allebei in d woonkamer liggen en slapen tot ik weer thuis ben!!!!

mijn advies, geniet van deze pup en de kinderen erbij, als je er een 2de zou nemen, zal je toch ook je aandacht moeten verdelen!!!!

anja en simba schreef het onderwerp

29 juni 2012, 18:39

ja de aandacht is niet zoeen probleem maar mischien heb je geleik en is het voor de kinderen te veel en heeft simba er toch niks aan, ik weet dat ik het wel aan kan wand heb aandacht en liefde genoeg en als aleenstaande moeder heb ik savonds meer dan liefde over, maar zal er toch maar is goed over denken dan
als simba daar toch niks aan heeft en de kinderen hebben een hond nou ja

anja en simba schreef het onderwerp

29 juni 2012, 18:44

trouwens heb een maltezer en was een het denken aan een shitsu

Jantina, Laila & Luna

29 juni 2012, 18:48

Ik zal het echt niet doen hoor. Maar jij moet doen wat je wild. maar het is niet verstandig

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker

29 juni 2012, 18:51 3 doggies

Ik zou als je twee honden wil, het zeker doen... alleen nu nog niet. Stel je voor dat Simba een slechte gewoonte krijgt, de pup neemt het over, en je bent constant bezig. ik zou gewoon lekker wachten tot Simba volwassen is! Plus als Simba volwassen is dan je veel beter het karakter van de toekomstige pup bekijken, dan worden ze sowieso goede maatjes :-D

Erika & Jetta

29 juni 2012, 18:54 3 doggies

ik zou ook wachten als je het nu al druk hebt, voor hetzelfde geld haal je geen makkelijke hond in huis die veel extra aandacht en werk vergt, en of je het dan nog aan gaat kunnen is de vraag.
Ik lees dat Simba nog niet zo oud is, ik zou zeggen wacht een jaartje, als je dan nog heel zeker bent van een tweede hond weet je zeker dat het geen impulsieve beslissing is.

anja en simba schreef het onderwerp

29 juni 2012, 18:58

" ik zou ook wachten als je het nu al druk hebt, voor hetzelfde geld haal je geen makkelijke hond in huis die veel extra aandacht en werk vergt, en of je het dan nog aan gaat kunnen is de vraag.
Ik lees dat Simba nog niet zo oud is, ik zou zeggen wacht een jaartje, als je dan nog heel zeker bent van een tweede hond weet je zeker dat het geen impulsieve beslissing is. "

nee simba is nog maar een puppy en is net 1 week thuis maar da gaat supper goed op de kleine puppyzaken naadan

Baasje van 2 verwende dames

29 juni 2012, 19:09 3 doggies

"
nee simba is nog maar een puppy en is net 1 week thuis maar da gaat supper goed op de kleine puppyzaken naadan "


Serieus wachten, net een week in huis... Dan moet het lastige nog komen. Nu gaat ze pas de wereld ontdekken en (als je pech heb) allemaal ondeugende dingen doen. Die achter het behangplak-momentjes komen echt nog...

Erika & Jetta

29 juni 2012, 19:15 3 doggies

ja dan sluit ik me helemaal bij Nina aan, je gaat je handen nog vol hebben aan Simba, het is niet voor niets dat mensen hier afraden 2 puppy's tegelijkertijd te nemen.
Simba is een puppy, die amuseert zich momenteel met alles wat die ziet en daarnaast moet die nog veel slapen, zorg eerst maar dat hij een stabiele hond is voor je er eentje bij neemt ;-)

Noella en Igor

29 juni 2012, 19:30

Denk daar maar es goed overna,geen vliegende gedachte ,ja we nemen der gauw nog ene bij. Ik moei me niet in je huishouden ,ik geef je alleen goede raad. Den je bent alleenstaande moeder,niets op tegen hoor. Maar ik zou vooruit denken ,de kinderen gaan bijna studeren ,dat kost geld,en kan iemand ziek worden (denk aan de kosten voor eventuele opvang) ik weet ook een klein hondje kost niet zo veel aan eten ; maar er zijn ook de kosten voor de dierenarts en dan x2.
natuurlijk weet ik je budget niet en dat hoef ik zeker niet te weten. Maar we worden hier toch wel vaak aangesproken . Zo van mien hond is ziek en ik kan de DA niet betalen .
En dan is er nog een nuchter feit. U heeft drie kindjes,en waarschijnlijk is het redelijk druk zo bij jou? als je een pup bij neemt moet je rekening houden dat de pup veel rust nodig heeft ,heel veel rust. Anders ga je een zenuwachtig hondje krijgen.En ga je er geen handen aan kunnen steken . Komt nog bij dat de pup door u moet worden opgevoed en zeker niet door de kinderen ,want je pup aanziet je kinderen zoals hij zelf is ;ook een kind dus ,en daar gaat je hond geen bevelen van aannemen;

Lees je misschien eerst eens in . Over opvoeden van een pup ,en twee honden in huis.

Hiermee doe je natuurlijk wat je wil ,het is gewoon een beetje goeie raad dat ik wil meegeven.

Lieve groetjes

anja en simba schreef het onderwerp

29 juni 2012, 19:36

Dank je alemaal voor de raad ik heb aangezien iedereen het me afraad maar beslist het niet te doen wil natuurlijk ook niet dat mijn hondjes ongelukkig zijn ben supperblij met simba en daarblijft het bij geen uitbrijding meer.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "1 of 2" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^