Hi, onze Mikey is nu ruim 7 maanden en is van af dat ze 8 weken was bij ons - en bij onze (5) kattten 
Dit gaat vanaf het begin eigenlijk heel goed. Ze rent er wel wat achteraan, af en toe blaffen, maar als zij rustig is dan lopen alle poesjes gewoon waar ze willen.
Maar nu ze wat ouder wordt, vind ik dat ze er steeds iets feller mee omgaat. Ik denk dat ze alleen wil spelen, maar ze kan nu zelfs bovenop een kat springen en dan doet ze haar hele bek en pootjes erom heen. (Niet om te bijten hoor, want ze doet wel heel zachtjes!) Maar ja, ga dat maar uitleggen aan een kat .. Die vinden dit echt niet zo leuk.
\'s Avonds slaapt Mikey nu niet meer in de bench, maar gewoon \'los\' op bed en vaak liggen er dan 1 of 2 katten ook bij, dus het is gelukkig niet zo dat onze katten niets meer durven.
Zouden jullie ingrijpen? Haar waarschuwen als ze dit weer doet? Of wordt het dan misschien alleen maar erger en moeten onze katten zelf aangeven tot hoever Mikey kan gaan?
Gr. Alexandra



3 doggies


:

