Bamse en Sam...

76 reacties · pagina 1 van 3

J&S

27 juni 2012, 13:46

... zijn vandaag samen naar de dagopvang! :-D

Sam was 'very impressed' door grote beer Bamse.

Waar Bamse ging, ging Sam ook.





Wat doe jij daar, Bamse? Ik ook?





Vrouwtje, ik ga eerst maar weer naar jou. Wat moet ik toch? Ik wil spelen!



Uiteraard wilde Sam spelen, het leven van Sam draait tenslotte om spelen en eten. ;-) Bamse keek eerst even de kat uit de boom, maar uiteindelijk: ja hoor, spelen!

Ik haal Sam om 16.00 uur weer op, ben benieuwd hoe ze het samen gehad hebben!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bamse en Sam..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 27 juni 2012, 13:51 3 doggies

wat leuk Jose........voor Bamse is het gezellig dat Sam er is, ja wilde weten hoe het ging,mijn training later ingezet, Bamse is altijd zo stoicijns wat anderen honden betreft, maar zeker maatjes geworden vandaag. hahaha leuk van je die fotoos. :-D


en er wordt wat afgegeten daar. O-)

J&S schreef het onderwerp

27 juni 2012, 13:51

Haha, jij bent snel Willemijn, had je net een PB gestuurd dat ik het topic had gemaakt. Ze zijn zeker maatjes geworden. Sam krijgt overigens iedereen aan het spelen. ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 juni 2012, 13:54 3 doggies

ze hebben er nu twee koeien bij. die koe die er staat eet niet al het gras op. sam en bamse wel, hoeft ze ook niet meer te maaien.

gezellig voor ze, want er was er maar een die logeert daar, en die speelt niet met onze twee.

andes was bamse alleen geweest, nu mooi gezelschap van sam. :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 juni 2012, 14:01 3 doggies

dat is de hondencres voor bamse en sam, meer een hotel, dan een pension. mooie weiden, speelvelden, en wat heel belangrijk is, een aardig iemand die de honden verzorgt. bij regen een heerlijke overkapping, zodat er ook buiten kan gezeten worden.

ook snachts, mooie binnen kennels, zelfs met verwarming, maar voor bamse is dat minder, en ook voor sam, die heeft ook een dikke vacht. :-D

Isha

27 juni 2012, 14:02 3 doggies

Wat leuk om te zien!!! :-D

Leuke foto's Jose!!


s@nt@

27 juni 2012, 14:07 3 doggies

Oh wat ziet dat er relaxed en fijn uit.
Ik geniet als ik zulke foto's zie!

(en ik ben weer een stapje verder bij het moment om Santa naar een opvang te brengen om uit te proberen)

J&S schreef het onderwerp

27 juni 2012, 14:14

Leuke reacties, dank jullie wel! :-D

@ Santa: ik ben genoodzaakt om Sam normaal gesproken iedere maandag naar de dagopvang te brengen, anders zit hij 8 uur alleen. Ik vond deze opvang (op nog geen kilometer van huis) en vond het meteen super, met name de kleinschaligheid, helaas is dat niet overal zo. Maar dit maakt het zeker makkelijker om je hond achter te laten. Ik heb nu voor een deel vakantie en vanaf volgende week helemaal vrij, Sam hoefde dus niet deze drie weken. Maar hij vindt het geweldig (het leven van een Golden is immers een feestje ;-) ), dus ik dacht, ik breng hem op de woensdag, heeft hij Bamse als maatje. En gelukkig is dat een succes!

J&S schreef het onderwerp

gewijzigd 27 juni 2012, 14:14

Eén keer is genoeg. O-)

profiel verwijdert

27 juni 2012, 14:59 3 doggies


"bruine beer en ijsbeer" op pad :-D

beide honden een dikke vacht
mijn friese stabij heeft op dit moment ook zo`n dikke volle vacht-
weer mischien?

maar even weer On topic

heel leuke foto`s gezellig die 2 :-D

Anne1987

27 juni 2012, 15:04 3 doggies

Erg leuk ook bamse en sam zo te zien.. Echt twee maatjes aan t worden..

Dog doggy dog

27 juni 2012, 15:23 3 doggies

Haha dat ziet er geellig uit.
Zijn zo te zien echte maatjes. :-)

Doberkiki

27 juni 2012, 15:30 3 doggies

Lekker sjokken, hapje eten, spelletjes spelen...die dames zijn ook wel eens blij zonder baasjes!
;-)
een echte ladies-day!

Tisha Gioia

27 juni 2012, 15:40 3 doggies

leuk dat jullie zo gezellig met elkaar tot deze oplossing kwamen. Moeten ze iedere dag in de creche? Of is het maar 1 of 2 dagen ofzo?

J&S schreef het onderwerp

27 juni 2012, 15:40

Leuke reacties! :-D

Saskia!! Laat Sam het maar niet horen, een lady? Een stoere kerel! :-D

Kiki met Harley D. & Pampus

gewijzigd 27 juni 2012, 15:42 3 doggies

dat zier er leuk als op vang plaats, is het een dag creche?
wat leuk zeg, zo zijn ze niet alleen en hebben ze meteen honden vriendjes.

J&S schreef het onderwerp

27 juni 2012, 15:42

" leuk dat jullie zo gezellig met elkaar tot deze oplossing kwamen. Moeten ze iedere dag in de creche? Of is het maar 1 of 2 dagen ofzo? "


Sam gaat normaal gesproken iedere maandag en Bamse op woensdag. Nu heb ik vakantie (gedeeltelijk deze week en dan twee weken) en is het eigenlijk niet nodig. Maar omdat Sam het zo geweldig vindt daar, dacht ik breng hem gezellig op de woensdag met Bamse.

.

27 juni 2012, 15:44 3 doggies

dat ziet er gezellig uit ':-) Ben benieuwd hoe Sam en Bamse het vonden zo de hele dag saampjes ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 juni 2012, 15:45 3 doggies

JOSE ..heeft het al geschreven, het is een prachtige opvang, zowel voor dag en nacht opvang.

klein schalig, door de weeks zijn alleen sam en bamse aanwezig, ieder een dag in de week, Sam op de maandag en Bamse op de woensdag, nu heeft Jose vakantie, en mag Sam gewoon thuis blijven, Maar Jose vond het wel zo gezellig voor Bamse om toch Sam te brengen.

ik heb het gehoord van Jose, ben gaan kijken, en ik viel helemaal achterover, zo,n mooie plek voor een opvang, alle aandacht, en een goed paar die voor de honden zorgt.

niet meer dan acht honden in het hoogseizoen, nou wat een weelde voor onze honden toch ?

.

27 juni 2012, 15:50 3 doggies

" JOSE ..heeft het al geschreven, het is een prachtige opvang, zowel voor dag en nacht opvang.

klein schalig, door de weeks zijn alleen sam en bamse aanwezig, ieder een dag in de week, Sam op de maandag en Bamse op de woensdag, nu heeft Jose vakantie, en mag Sam gewoon thuis blijven, Maar Jose vond het wel zo gezellig voor Bamse om toch Sam te brengen.

ik heb het gehoord van Jose, ben gaan kijken, en ik viel helemaal achterover, zo,n mooie plek voor een opvang, alle aandacht, en een goed paar die voor de honden zorgt.

niet meer dan acht honden in het hoogseizoen, nou wat een weelde voor onze honden toch ? "

wordt spontaan jaloers als ik die verhalen zo lees, dat vind je hier in de buurt echt niet ;-)
heerlijk zo'n kleine groep, persoonlijk, rustig en prettig voor de hondjes lijkt me dat

Jacintha

27 juni 2012, 15:53 3 doggies

geweldige opvang en zo te zien genieten ze erg en ook van elkaar :-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 juni 2012, 15:54 3 doggies




dit is de eigenaresse van de dag opvang, pension.

echt ze is super met de honden, niet alleen de onze hoor. hahahahaha want bamse en ook sam zijn echte knuffelkonten, maar voor de anderen zorgt ze net zo intens als voor de onze.

Liz

27 juni 2012, 15:58 3 doggies

Wat gezellig, die twee hebben het leuk samen! :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 juni 2012, 16:03 3 doggies

ga straks bamse ophalen, en zal nog wat fotoos maken, helaas is sam alweer thuis. :-D

maar jose heeft nog even vakantie, we hebben ook al afgesproken om met elkaar te gaan zwemmen, dat kan hier nog, in de blauwe stad, ook zo iets, alleen toegangkelijk voor honden, want je ziet er geen mens. hahaha

en sam komt volgende week woensdag weer bamse gezelschap houden. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bamse en Sam..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^