
Onze honden krijgen 's morgens altijd na de wandeling eten.
Nu komt het voor dat zij dan geen trek hebben.
Kan het zo zijn dat honden ook eerst een "ontbijt" moeten krijgen voor de wandeling?
Is dit misschien beter?
Nu krijgen zij 's morgens rond 10 á 10.30 uur eten en 's avonds rond 19.00 uur.
Ik zat mij af te vragen, is de tijd tussen de avond en morgen niet te lang en tussen de morgen en avond te kort?
Ik voer brok!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tijdstip eten van hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik zou geen eten geven direct voor het wandelen.
Geeft kan op maagtorsie.
Je kan gewoon tussen de middag nog een keer aanbieden.
En dan 's avonds gewoon later geven.
Toen Djago 's ochtends niet meer wilde eten hebben we het helemaal overgeslagen en geven we alleen nog maar 's avonds.

nee het is juist beter om het eten te geven na de wandeling. als je het net voor de wandeling doet heb je kans op een maagtorsie en dat is link.
volgens mij zijn die tijden prima hoor. sommige voeren zelfs maar 1x per dag.

Ik zou dan eten geven en pas na anderhalf uur gaan wandelen, zou dan wat eerder op staan.
Is eenmaal per dag eten geven niet schadelijk voor de hond?
Moet erbij zeggen, vroeger kregen onze honden ook maar eenmaal per dag eten,
daar zijn veranderingen in gekomen in de loop der jaren, voer nu dus tweemaal daags op advies wat je her en der leest.

Toen Mellow nog brokken kreeg kreeg ze die ook altijd na de wandeling.
Eerst lopen, dan eten en daarna lekker uitbuiken 
Nu met vers doe ik het nog steeds zo. Ik eet zelf ook pas daarna trouwens.
Als ik zie hoe druk Mellow soms is op straat (vooral als het waait, totále gekte
), dat eten vliegt in haar maag alle kanten op, lijkt me ook niet gezond.

ik zet s'morgens om 10:uur een bak brokken neer voor Kyra de ene keer eet ze s'morgens wel de andere keer heeft ze geen zin en eet ze pas om 17:00uur. Vandaag ook ze heeft haar brokken nog niet aangeraakt maar ze heeft ook nog niet gepoept vanmorgen tis zo vies weer dat zelfs een waterhond als Kyra niet naar buiten wil ze heeft net aan de overkant stuk of 4 plasjes gedaan maar poepen ho maar straks nog maar weer eens proberen.

3 doggies 
"
Hier waarschijnlijk ook verwende krengentjes, want hier krijgen ze tweemaal per dag vlees door het eten 
En dan nog laten staan 

Toen Shanti nog brokken kreeg kreeg ze 2x per dag eten, het verschilde op welke tijd maar wel altijd na een wandeling. Nu ze vlees krijgt geven we haar nog maar 1x per dag eten en ook altijd na een wandeling en zonder vaste tijd.

kyra baalt ook van dit hondeweer normaaal gesproken rent ze altijd naast mijn scootmobiel maar nu moet ze het met het grasveld aan de overkant doen of de tuin tis gewoon geen weer om met de scootmobiel weg te gaan. Maar ze heeft nog steeds niet gepoept:S wel vier plasjes gedaan. Dus ik snap haar ff niet meer waarom ze niet wil poepen.

Nog maar weer over eten en maagtorsies. (gelukkig had ik het nog ergens opgeslagen)Er is nooit bewijs gevonden dat dat bevestigt.

Helaas werken de linken niet en ben ik ook niet zp goed in Engels 

Onze vroegere honden (dus voor de vijf die ik nu heb) kregen ook altijd brok en maar eenmaal per dag.
Altijd in de namiddag of het begin van de avond.
Maar omdat er veel verandert is, gaven wij nu tweemaal per dag eten.
Het frustreert dan als je hond niet eet als jij het graag hebt en omdat ik er vlees doorheen doe, moet je ook veel weggooien, zeker als ze alle vijf niet eten 
Ga dan nu 's morgens wel aanbieden, maar dan zonder vlees, willen ze niet eten, dan kan ik de brokken bewaren voor het avond eten en dan vlees bij geven, want gek genoeg eten ze 's avonds met veel smaak.

Kyra net wat extra brokken met vlees erdoor gegeven omdat ze vanmorgen niks wilde hebben ze moet eerst poepen voordat ze gaat eten ben vanmorgen in de regen aan de overkant van de straat op grasveld geweest maar daar wilde mevr. niet poepen wel stuk of 5 plasjes pas om 16:00uur was het hier droog dus gauw rondje vijver gegaan en mevr kon eindelijk poepen. En nou heeft ze de buik vol en ligt ze in de tuin. en zowaar zie ik een hele blauwe lucht aan komen.

Het zijn soms toch ook een stelletje 
Nog noten op de zang hebben ook, hihiihi 
Hier moeten zij wachten, wij gaan zo eten, daarna wordt er gewandeld en daarna mogen ze eten.

Als de hond 's ochtends niet graag eet, zou ik dat gewoon niet meer geven. 1 keer per dag is voldoende. Mijn honden eten 's ochtends wel heeel graag. Dus krijgen ze een klein handje brokken na de lange ochtend wandeling. Dan kunnen ze daarna lekker slapen. 's Avonds eten ze vers vlees. ( Als ze net op zijn 's ochtens drinken ze ook nog een glaasje karnemelk. Dat is puur verwennerij voor de honden en voor mij nostalgie: mijn moeder beweerde dat dat heel gezond was voor honden. Ik weet niet meer waarom, kan het niet meer vragen, maar uit een soort postuum eerbetoon drinken al mijn honden karnemelk.)
Ik zou gewoon doen wat je honden aangeven.

Vertaling van het relevante stukje van de onderste quote uit mijn vorige dinges

Dus de meeste kans op een maagtorsie is 's nachts.
Heb het nu verandert, ze krijgen 's morgens geen vlees meer door hun eten.
Eten ze niet, dan krijgen zij de brokken 's avonds weer, maar dan met vlees er door.
We zullen zien wat het doet en of ze wel of niet gaan eten.
Ik denk asl ik zo de berichtjes lees, dat ik er meer mee zat dan de honden.
Ik ga mij ook wat minder druk er om maken, vroeger kregen onze honden ook maar eenmaal per dag eten,
maar ja, dan krijg je adviezen dat twee keer dag beter is, zeker als je grote honden hebt.
Ik bied tweemaal aan, na twintig minuten haal ik het eten weg tot de avond!

hier krijgen ze 2 maal per dag hun eten en niet echt op vaste tijdstippen en dit gewoon omdat een hond een gewoonte dier is en als hij dan een vast uur gewoon is kan je in sommige situaties met een onrustige hond zitten
hier is het zo als ze niet eten kommen weg en wachten tot hun volgende maaltijd ....

IK ben daar zelf ook losjes in, maar helaas is man lief een man van de klok.
Iedere avond wil hij ze op dezelfde tijd eten geven.
Hoop dit de komende weken te kunnen veranderen, lijkt mij ook beter dat het geen vanzelfsprekendheid wordt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tijdstip eten van hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?