ik ben benieuwd of er hier mensen een soort fontein hebben in de tuin voor de hond(en), om te gebruiken als waterbak
en of je daarvoor eentje kan gebruiken die niet voor honden gemaakt is?
ik dacht mooi als dubbele functie zeg maar
ik ben benieuwd of er hier mensen een soort fontein hebben in de tuin voor de hond(en), om te gebruiken als waterbak
en of je daarvoor eentje kan gebruiken die niet voor honden gemaakt is?
ik dacht mooi als dubbele functie zeg maar
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Fontein" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Nou nee...
Zou wel graag een lekker hondenzwembad hebben, lijkt me zo leuk voor ze..
Bij de Intertoys kan je een octopus kopen, daaraan zitten allerlei slangetjes die alle kanten op spuiten, succes verzekerd ![]()
Is eigenlijk kinderspeelgoed, maar honden vinden het ook fantastisch 
Vrienden van mij hebben zo'n peuterbadje gekocht, tenminste.. 3generaties terug..die ze nu hebben is het meer een zwembad van 2 bij 4, maar wel met een lage rand zodat ze er makkelijk in kunnenstappen!
"
"
Wij hebben een fontein voor honden voor binnenshuis, we zijn zeer tevreden en het water blijft fris
Lijkt op de deze maar vind van de onze geen foto op het internet:

Wij hebben hier een soort van borrelsteen boven een heeeele grote speciekuip.
Die is begonnen als decoratief...., maar is nu Misty's drinkbak.
Binnen heeft ze twee waterbakken...., en die gebruikt ze dus nooit.
Na de wandeling duikt ze (als ze nog niet genoeg uit de sloten heeft gedronken) meteen in het borrelsteenwater.
Van decoratief is het dus nu heel functioneel een hele luxe hondendrinkbak geworden 
"wilde net gaan zoeken 
dat lijkt me niet zo geschikt als vervanger van de waterbak
Niet als vervanger, maar als toevoeging.
Er werd gevraagd om een fontein 
Mooie en goedkoop €7,99

Ahaaa, mijn dochter heeft er inmiddels eentje die het super doet 
Voor in de tuin heb ik een ingegraven vijverbak 
Dit is ook een soort ingegraven vijverbak, pomp er in, afgedekt met een speciale plaat, daaroverheen grint en in het midden de borrelsteen


drinkt die daar uit dan? want ik zie allerlei algen erin zitten
Die algen zijn wal het laatste waar ik me druk om maak als ze daar uit drinkt
.
Ten eerste omdat sommige mensen die algen in potjes kopen om te slikken als pilletje...., en ten tweede zijn de sloten en vijvers waar ze uit drinkt echt niet schoner.
Omdat de fontuin in een schaduw hoek van de tuin staat, hebben we sneller alg aanslag, maar hij word minstens 1 keer in de week schoon gemaakt...., en met al de regen die in nederland valt, hebben we een constante toevoer van schoon water.
In periodes dat het minder regent, word hij tegelijk met de tuin sproeien aangevult en ververst.
In onze tuin stond een minivijver in een grote zinken kuip. De honden dronken daar veel liever uit dan uit de eigen drinkbak (een zinken kalverdrinkbak die nu al 11 jaar meegaat). Ze aten vroeger trouwens ook de draadalg uit de vijver op. Zal wel goed zijn voor ze...
Mireille
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Fontein" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.