puppycursus

4 reacties

Lotte

21 juni 2012, 16:00

Hallo,

Ik wil graag op puppycursus met mijn pup.

Hij is nu 8 1/2 week oud.
Ik zou graag mee willen doen aan de roedelmethode cursus.

Maar die cursus begint pas na 3 augustus.

De cursist geeft daarom gratis een theorieles rond 25 juni en een voorstel extra les rond 29 juni.

Begint deze puppycursus niet te laat voor mijn pup?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppycursus" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

zeeuwse

21 juni 2012, 16:03

onze pup is nu 10 weken en 24 aug begint pas in bergen op zoom puppycursus. Ik heb geen rijbewijs dus voor mij zit dichter in de buurt er niet in. Dus ik lees ook ff met je mee..... gefeliciteerd met je pup!

Esther

21 juni 2012, 16:12

Of het te laat is hangt af van verschillende factoren.

Is het je 1ste hond? En zou je als je problemen hebt tussendoor vragen kunnen stellen aan de cursusleider?

Linda

21 juni 2012, 16:27

Ik heb geen idee of het te laat is, hier kunnen we ook maar 2 lessen volgen voordat de vakantie begint, wel hebben we nog maar pas een andere pup opgevoed dus is niet alles nieuw voor ons. En we hebben de afspraak dat als er wat is we kunnen bellen naar de trainster voor advies.

Daniel

21 juni 2012, 16:31

Voor het leren van commando's moet het niet veel uitmaken, maar voor de socialisatie moet je zelf wat meer moeite doen. En eventuele problemen kun je altijd hier vragen natuurlijk. Zat instructeurs hier denk ik...;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppycursus" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^